Американський хімік 30 років жив у підвалі з бочками, заповненими ЛСД Автор: lesya · Опубліковано: 29.05.2015 20:05 · Розділ: Події у світі

Недавно у США було знайдено літнього професора хімії, який ось уже тридцять років вважався пропалим без вісти. Як виявилося, чоловік переховувався в підвалі одного приватного будинку, проводячи час у компанії з ЛСД.

При цьому літній чоловічок за тридцять років свого життя встиг спожити більше шести сотень літрів цієї кислоти.

Виявити зниклого без вісти професора вдалося цілком випадково. Одного дня подружжя з Котедж-Гроув, штат Міннесота, почули людський крик, що линув з їхнього підвалу. Тоді вони зрозуміли, що в підвалі живе людина.

Господарі будинку - сімейство Морганів - одразу ж викликали поліцію. А поліцейський патруль, що приїхав за викликом, встановив, звідки йшов голос - з-за однієї з шаф, що стояли в підвалі.

Ситуація, розповідає офіцер Джим Кателлі, була досить нестандартною. Поліцейські припустили, що це якийсь бездомний забрався у підвал, щоб переночувати, а потім застряг між стіною та шафою і зараз потребував допомоги.

Та коли співробітники поліції відсунули важку металеву шафу, то за нею побачили вхід у потаємну кімнату. Приміщення було заставлене лабораторним обладнанням, а посеред усього цього безладу сидів старий, який і видавав крики. Згодом було встановлено, що загадковий старий - це вісімдесятитрьохрічний доктор Уїнстон Корриган, професор хімії з Університету Міннесоти, який восени 1984 року зник без вісти. Саме він, пояснюють у поліції, жив у цьому будинку до того, як сюди переїхали Моргани.

Офіцер поліції розповів, що у старого сильна психологічна травма. Чи то від відсутності спілкування, чи від надмірного вживання наркотиків, встановлюватимуть медики та психологи. Поки що переконливих доказів того, що старий жив там з кінця вісімдесятих, немає, але поліцейські в цьому не сумніваються.

В потаємній кімнаті під час обшуку було виявлено чимало цікавих речей. Тут було лабораторне обладнання, свого часу викрадене з Університету, в якому багато років тому викладав хімію професор. Загальна вартість обладнання - п’ятсот тисяч доларів.

Ще у старого було три пістолети, штурмова гвинтівку та армійські сухі пайки, яких би вистачило на п’ятдесят років. Також поліція виявила дванадцять бочок з рідиною незрозумілого походження. Правда, три із них були порожні.

Згодом аналізи встановили, що це була за рідина: чистий рідкий диетиламід лізергінової кислоти, відомий в народі як ЛСД-25. А оскільки об’єм однієї бочки - двісті десять літрів, то й виходить, що за всі роки старий випив понад шістсот літрів ЛСД.

Зараз старий перебуває у лікарні. Йому належить пройти повне медичне та психіатричне обстеження, щоб медики з’ясували рівень можливої асиміляції старого в сучасному суспільстві.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Society/amerikanskij_himik_30_let_zil_v_podvale_s_bochkami_zapolnennymi_l

Інші новини розділу