Amazon доставлятиме товари в багажники автомобілів Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2015 17:01 · Розділ: Авто-мото

Багажник - незамінна річ у кожному автомобілі. Здебільшого багажники використовуються для перевезення вантажів, однак цим їхні функції не обмежуються.

Багажники бувають різних видів, відповідно, й використовуються вони в різних цілях. Приміром, багажники thule призначені для перевезення лижв та сноубордів, човнів чи велосипедів. Кріпляться вони на дах автомобіля, і чудово підходять для людей, що ведуть активний спосіб життя, і яким недостатньо звичайного автомобільного багажника.

А компанія Amazon придумала новий спосіб використання багажників - вони, вважають у компанії, можуть стати місцем для доставки вантажів. Новий сервіс вже в цьому місяці випробують Audi та DHL.

Саме на травень цього року було заплановане тестування нового логістичного сервісу, який дозволить використовувати для доставки посилок припарковані автомобілі.

Сервіс отримав назву Amazon Prime. Працюватиме служба наступним чином. Учасники програми отримають можливість задавати часовий інтервал, протягом якого оператори нового сервісу зможуть відстежувати місце розташування транспортного засобу, призначеного для доставки. Кур’єри служби DHL закачають на свій смартфон спеціальний додаток, за допомогою якого отримуватимуть координати автомобіля. Разом з координатами їм відправлятимуть одноразовий код, який дозволить відчинити багажне відділення автомобіля.

Після того, як кур’єр розмістить посилку в багажнику, кришка автоматично зачиниться і заблокується, а власник авто отримає повідомлення про те, що доставка товару здійснена успішно.

Правда, взяти участь у програмі зможуть лише спеціально адаптовані автомобілі. Для тестування їх представила компанія Audi. У цих авто багажник можна відчиняти без використання ключа, шляхом введення спеціального коду.

Передбачається, що в майбутньому споживачі зможуть встановити таку систему на автомобіль в якості додаткової опції.

До речі, сервіс дозволить кур’єрам отримати доступ тільки до багажного відсіку авто, в той час як в салон машини вони потрапити не зможуть, а це означає, що робота сервісу не порушуватиме умов страхового договору.

Поки що сервіс потребує удосконалення. Однак автори ідеї сподіваються, що вже в недалекому майбутньому учасники програми зможуть не лише отримувати замовлені товари, але й відправляти посилки за допомогою свого автомобіля. Також з часом вони отримають можливість повертати товар, який не підійшов.

Фото з сайту http://www.3dnews.ru/913149
Фото з сайту http://www.3dnews.ru/913149


За словами розробників сервісу, така схема зможе суттєво зменшити імовірність невдалої доставки товарів. Адже часто буває так, що на момент доставки замовника з якихось причин нема за вказаною адресою.

Тестування сервісу проходить в Мюнхені; однак коли його планують запровадити в комерційний обіг, не повідомляється.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.