Кенієць запропонував 50 корів за руку доньки Барака Обами Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2015 18:49 · Розділ: Події у світі

За звичаєм деяких народів, за наречену слід платити викуп. І чим краща наречена, тим більше вона коштує. Ціна залежить і від знатності роду, з якого вона походить.

Тож не дивно, що один кенієць зважився запропонувати ціле багатство за руку та серце старшої доньки американського президента Барака Обами.

Засватати Малію вирішив адвокат з Кенії на ім’я Фелікс Кіпроно. Йому настільки запала в серце донька американського політика, що він готовий віддати за неї п’ятдесят корів, сімдесят баранів та тридцять кіз. Ще Фелікс каже, що з того часу, як дав самому собі обітницю зберігати вірність та відданість доньці президента, у нього не було ніяких взаємин з жінками.

Втім, на таку спокусливу пропозицію в Білому домі поки що не зреагували.

Однак Фелікс Кіпроно не має наміру відмовлятися від своєї затії. Молодик твердить, що шістнадцятирічна Малія Обама таки мусить стати його судженою. А про своє весілля з дівчиною Фелікс говорить так, ніби ця справа вже залагоджена.

«Я навчу Малію доїти корів, готувати угалі (традиційне африканське блюдо з кукурудзяної муки) і мурсік (традиційний кенійський напій), точно так, як це роблять всі інші жінки з племені календжін (народність в Кенії)», - пояснив адвокат під час бесіди з журналістами The Nairobian. Ще хлопець додав, що після одруження разом з Малією вестиме скромне життя.

Адвокат також розповів, що зацікавився донькою Барака ще сім років тому, коли їй було всього дев’ять. З того часу він присягнув бути відданим своїй обраниці, тому й не мав стосунків з іншими жінками.

Ще Фелікс каже, що не ганяється за грошима сім’ї Малії, адже його почуття - справжні.

А пропозицію руки та серця відважний адвокат вирішив зробити вже в липні цього року, якраз під час візиту американського президента в Кенію. Поки що хлопець намагається написати Бараку листа з проханням взяти з собою в поїздку Малію - Кіпроно хоче бодай краєм ока глянути на наречену.

Надіслати листа президентові Фелікс планує через американського посла, з яким він неодноразово виходив на контакт.

Кенієць Фелікс сподівається звабити Обаму коровами (фото з сайту euroradio.fm)
Кенієць Фелікс сподівається звабити Обаму коровами (фото з сайту euroradio.fm)

Якщо Обама погодиться на пропозицію, Малію чекає незабутня романтична пригода, каже Фелікс. Він освідчиться дівчині на вершині пагорба в Буреті, а на голову замість фати одягне їй вінок зі священної рослини сінендет. А замість келиха шампанського він запропонує дівчині хильнути трохи мурсіка.


Інші новини розділу