У Німеччині рекламні щити навчили розмовляти виключно з жінками Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2015 15:24 · Розділ: Події у світі

Новий, не сказати щоб революційний, та точно вже неординарний крок зробили німецькі рекламники. Вони навчили рекламні щити розмовляти виключно з жінками. За допомогою вмонтованих камер електронні щити визначають стать і вік перехожих, після чого вирішують, що робити далі.

Електронні рекламні щити, що спілкуються виключно з жінками, вирішили використати у компанії з виробництва пива в рамках реклами пива Astra.

Кожен рекламний щит оснащений невеликою відеокамерою, до якої додається спеціальне програмне забезпечення. Ця програма розпізнає обличчя, визначає вік та стать перехожих.

Якщо в поле зору рекламного щита потрапляє жінка, їй покажуть спеціальний рекламний ролик. Всього таких роликів є сімдесят, а головним героєм кожного з них є німецький комік Уке Боссе.

Якщо ж алгоритм визначить, що в полі зору камери знаходиться чоловік, йому запропонують пройти мимо. А підліткам програма нагадуватиме, що купувати пиво, коли вам не виповнилося вісімнадцяти, надто рано.

Ідея створити оригінальний рекламний щит прийшла в голову співробітникам німецького агентства Philipp und Keuntje. Вони й взялися за реалізацію проекту.

Ще одне цікаве нововведення, яке стосується реклами, запровадив цими днями відеохостинг YouTube. Вже найближчим часом на ресурсі буде запущено функцію TrueView, яка дозволить отримувати інформацію про товар і робити покупки через посилання в рекламі, що показується в роликах, завантажених на сайті.

Опція стане доступною як на смартфонах і планшетах, так і на стаціонарних персональних комп’ютерах.

За словами експертів, нова опція дозволить компаніям просувати свій товар конкретному споживачеві. Отримають вигоду і покупці, адже вже зовсім вони зможуть скористатися зручними інструментами для придбання потрібного товару. Одним словом, тепер відеохостинг зможе скласти конкуренцію таким сайтам, як Amazon і eBay. Ті бренди, які в ході тестів випробували на собі дію опції, відзначили її ефективність.

Можливість купувати товари прямо з відеохостингу - не єдине, над чим зараз працює компанія Google. Скоро на сторінці пошукової видачі з’явиться кнопка “купити”, а перейшовши за відповідним посиланням, користувач зможе задати пошукові параметри та вибрати інші опції, серед яких спосіб доставки та оплати за придбаний в Інтернеті товар.


Інші новини розділу