Мулла залякав грішних чоловіків перспективою завагітніти Автор: lesya · Опубліковано: 27.05.2015 12:43 · Розділ: Події у світі

Поки християнські священнослужителі лякають грішників пеклом, мусульманські мулли вирішили йти іншим шляхом: вони залякують чоловіків можливістю завагітніти.

Так, цими днями один мусульманський мулла пригрозив чоловікам, що займаються рукоблудством, вагітністю. З відповідною заявою Мукахід Сіхад Хан виступив у прямому ефірі турецького телеканалу TV station 2000, коли відповідав на запитання, яке задав один з глядачів. Той поцікавився, чи заборонено мастурбувати тим, хто сповідує іслам.

«Сказано, що руки тих, хто займається подібним, зробляться вагітними після переходу у вічне життя», - повідомив Мукахід Сіхад Хан. Він також зазначив, що у потойбічному світі грішники, які на землі займалися мастурбацією, виховуватимуть потомство, яке з’явиться на світ в результаті даного виду сексуальної активності.

А оскільки акаунт мусульманського мулли в Twitter має дванадцять тисяч підписників, у мережі розгорнулося активне обговорення сказаного священиком в прямому ефірі популярної телепередачі.

Один з підписників поцікавився у мулли, чи не вважає той, бува, вагітність божим покаранням, а інший учасник обговорення запитав, чи є в потойбіччі гінекологи, що спеціалізуються на руках.

Експерти пояснюють, що в ісламі не існує єдиної точки зору стосовно гріховності самозадоволення. При цьому точки зору, висловленої Ханом, не знайти в жодній з інтерпретацій текстів Корану.

Сміх сміхом, але про вагітність чоловіків деякі вчені таки ведуть бесіди. Декілька років тому один індійський учений представив світові факти, які свідчили, що в давні часи було кілька випадків, коли чоловікам розрізали животи, щоб дістати звідти новонародженого. Згідно з віруваннями, завагітніти могли чоловіки, що пили спеціальне зілля під час особливого ритуалу. Правда, вчений вважає, що і в сиву давнину робили операції зі зміни статі, що й дозволило вагітніти “чоловікам”.

А ще медицині відомий випадок, коли чоловік завагітнів в результаті простати. Сталося так, що в його статевий орган потрапила яйцеклітина, яка запліднилася сперматозоїдом, в результаті чого утворився плід, що розвивався в мошонці.

Ще один унікальний випадок стався кілька років тому у Китаї. Дворічного хлопчика доставили в лікарню, бо в нього сильно виріс живіт. Всередині малюка жив його брат-близнюк. Сталося це через неправильний поділ яйцеклітини, і лікарям в терміновому порядку довелося робити малюкові аборт.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/05/26/dontdoit/

Інші новини розділу