8 кращих ігор в App Store Автор: lesya · Опубліковано: 26.05.2015 21:09 · Розділ: Розваги

Ігрова індустрія розвивається дуже швидкими темпами, і з кожним роком з’являються ігри, покликані здивувати та захопити гравців. Сьогодні ми поговоримо про оригінальні, нові та найбільш захопливі ігри, які ви можете скачати в App Store.

1. Досить цікавий і захопливий проект - 80 Days. Гра, як ви уже догадалися з назви, зроблена на основі знаменитого твору не менш знаменитого письменника Жюля Верна “Вісімдесят днів навколо світу”. Гра належить до жанру текстових квестів, тож гравець багато читатиме, прийматиме чіткі рішення та робитиме ще багато інших речей, щоб встигнути обійти світ за якихось вісімдесят днів.

2. Якщо ви любите пригоди, обов’язково скачайте на свій смартфон гру The Cave. Сюжет гри нелінійний, тут вам доведеться розгадувати головоломки та ребуси, присутні тут елементи аркади та є дуже багато персонажів. З цих персонажів слід вибрати двох, і вже від вашого вибору залежатиме, як перебігатиме гра та який сюжет підготують вам видавці.

3. Subway Surfers - з цією грою ви зможете відвідати найвідоміші пам’ятки та визначні місця світу. Діяти треба дуже активно, сюжет переходить з однієї гри в іншу, і гравцеві доведеться використовувати різноманітні штучки, щоб вийти сухим із води і втекти від погоні.

Фото з сайту http://anolink.ru/category/igry/subway-surfers/
Фото з сайту http://anolink.ru/category/igry/subway-surfers/

4. Clumsy Ninja. Створюючи гру, видавці навіть не очікували, що вона стане настільки популярною. Вона створювалася як демонстрація можливостей графіки та анімації на смартфонах Apple, а в результаті вийшла досить цікава гра з відмінною анімацією. Гравцеві доведеться мати справу з досить незграбними ніндзями, поступово удосконалюючи їхні навики.

5. Якщо ви мрієте побавитися в політику, скачуйте First Strike. Ця гра присвячена темі взаємовідносин держав у сфері геополітики і ядерної зброї. Доведеться приймати серйозні рішення, адже ядерна зброя - це не іграшки.

6. Наступна гра - Monument Valley - підійде для любителів головоломок. Саме ця гра стала найкращою головоломкою минулого року, чим все і сказано.

7. Для любителів космосу видавці представили текстовий квест Out There. Героєві, що за сумісництвом є останнім представником роду людського, доведеться рятувати від краху свій космічний корабель. Врятувати ситуацію може тільки продуманий крок, а ще трохи везіння.

8. Гра Pixel People пропонує гравцям випробувати себе в ролі мера. Мера міста майбутнього. Героєві доведення клонувати жителів, адже тільки в такий спосіб можна буде отримати потрібних фахівців.

Вибір за вами!


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.