Наркоторговці Марселя запропонували покупцям систему бонусів та знижок Автор: lesya · Опубліковано: 23.05.2015 08:51 · Розділ: Події у світі

Сервіс, який дарує нам цивілізація, схоже, проник в усі без винятку сфери. І не лише в магазинах, кафе, ресторанах, автомайстернях чи великих торгових центрах ідуть назустріч клієнтам: навіть наркоторговці знають, що таке успішний маркетинг. Марсельскі продавці наркотичних речовин запропонували клієнтам акції та скидки.

В умовах високої конкуренції мережа наркоторговців з Марселя вирішила запропонувати клієнтам спеціальну систему бонусів та скидок. Тут все точно так, як і з легальними товарами, є навіть візитки і картки постійних клієнтів.

Місцеві продавці марихуани почали видавати покупцям картки постійних клієнтів. На цих картках вказані ціни на продукцію, а також години роботи наркоторговців. Ще на них красується промовистий напис в стилі великих торговельних мереж: «Ми з нетерпінням чекаємо, коли ви опинитеся поруч. Дякуємо за ваш вибір». На зворотному боці картки є десять порожніх квадратиків. Коли вони всі будуть заповнені, клієнт отримає скидку в розмірі десяти євро.

До речі, цільову аудиторію такий маркетинговий хід продавців зілля неабияк здивував. Один з покупців навіть зізнався, що подумав, ніби у нього почалися галюцинації. На якийсь момент йому здалося, що він потрапив у піцерію, а не в наркопритон.

Тим не менше, один з дилерів розповів, що в місті з впровадженням карток почався справжній ажіотаж. Про подію написали в Інтернеті, і тепер всі ринули купувати марихуану, щоб на власні очі побачити картки на знижку. Клієнтів і справді додалося, адже в Марселі таких послуг ще ніхто не пропонував.

А продавці легальної марихуани у США провели зелену п'ятницю (фото з сайту http://from-ua.com/news/331305-prodavci-legalnoi-marihuani-provedut-zelenuyu-pyatnicu-budet-veselo-video.html)
А продавці легальної марихуани у США провели зелену п'ятницю (фото з сайту http://from-ua.com/news/331305-prodavci-legalnoi-marihuani-provedut-zelenuyu-pyatnicu-budet-veselo-video.html)

Але не всім мешканцям міста нововведення видалося кумедним. Одна з мешканок міста, що недавно стала мамою, заявила, що її анітрохи не веселить те, що сталося. Скоріше, навіть бентежить, адже воно доводить, що тут, у Марселі, може творитися все, що завгодно.

До речі, наркоторгівля є однією з найважливіших проблем у Марселі. Тут кількома днями раніше пройшла масштабна операція, в якій взяло участь більше трьох сотень поліцейських. В результаті вдалося затримати більше двадцяти злочинців, у яких вилучили понад тридцять кілограмів наркотичних речовин. Зловмисникам загрожує серйозне покарання адже за торгівлю наркотиками у Франції передбачене суворе покарання: злочинців запроторюють за ґрати на двадцять років.

Джерело: http://ultramir.net/curious/13800-narkotorgovcy-marselya-predlagayut-klientam-sistemu-bonusov-i-skid

Інші новини розділу