У водах Аляски підвищився рівень кислотності Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.08.2009 12:27 · Розділ: Екологія

У прибережних водах Аляски зафіксовано підвищення рівня кислотності в зв'язку з тим, що тут океан поглинає парникові гази швидше, ніж у тропіках. Те, завдяки чому місцева рибна промисловість є однією з найбільш високопродуктивних у світі - прохолодна вода та малі глибини, - одночасно сприяє підкисленню, вважає хімік-океанограф з Університету Аляски, Джеремі Метіс.

Аляска сильно постраждала від глобального потепління: скорочення льодовиків, ерозія берегів, нашестя лісових шкідників, яких раніше утримували на півдні суворі зими, танення льоду Північного Льодовитого океану, яке загрожує життю моржів та інших морських ссавців. Підвищення кислотного вмісту в морській воді передусім пов'язане зі збільшенням рівня двоокису вуглецю в атмосфері.

Океани поглинають 22 млн. тон вуглекислоти в день, видаляючи з атмосфери до 30% річних викидів цього газу. Коли вуглекислий газ розчиняється в морській воді, він утворює вугільну кислоту. Це зменшує кількість карбонату кальцію, необхідного морським мешканцям для формування мушель і скелетів.

Джеремі Метіс проаналізував зразки води, взяті в Чукотському і Беринговому морях поблизу західних і північно-західних берегів Аляски. За словами вченого, холодна вода поглинає більше газу, ніж тепла. Він виявив кілька місць, де концентрація необхідних мінералів була настільки низькою, що молюски не змогли виростити міцні панцирі.

«Мова не про те, що панцирі крабів починають розчинятися, - відзначає океанограф. - Більшість організмів пристосовуються до збільшення кислотності: їх метаболізм сповільнюється. Але те, що вони витрачають більше енергії на пристосування до більш кислотного середовища, означає, що вони будуть витрачати менше енергії на ріст і розмноження».

Джерело media.rin.ru


Інші новини розділу