Чоловіки зазирають в дзеркало частіше, ніж жінки Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2015 18:59 · Розділ: Краса і здоров'я

Недавно дослідники провели опитування, результати якого руйнують ще один досить поширений стереотип: виявляється, чоловіки люблять милуватися своїм відображенням в дзеркалі нітрохи не менше, ніж жінки. А іноді навіть більше.

Попри поширений стереотип, ніби жінки довго збираються та люблять крутитися перед дзеркалом, чоловіки нітрохи не менше люблять зазирати на своє відображення. І роблять вони це навіть частіше, ніж представниці прекрасної статі.

Відповідна стаття з результатами опитування з’явилася цими днями на сторінках західних видань. А проводилося дослідження, як і слід було очікувати, британськими ученими. В рамках нової наукової роботи спеціалісти опитали британських чоловіків і жінок, щоб з’ясувати, чи справедливим є стереотип, ніби жінки дуже часто зазирають у дзеркало.

Ось які підрахунки вони представили: в середньому жінки зазирають в дзеркало близько шістнадцяти разів на день. Чоловіки ж роблять це набагато частіше - двадцять три рази на день.

При цьому середня тривалість споглядання на своє відображення у чоловіків іноді триває цілих десять хвилин. Деякі учасники опитування чесно зізналися, що часом кількість “сеансів” перед дзеркалом у них сягає тридцяти.

Жінки зазирають у дзеркало, щоб перевірити, чи не розмастилася, бува, помада, або ж для того, щоб перевірити зачіску. Коротше кажучи, мотив, який ними керує, це перевірити те, що бачать оточуючі. А чоловіки роблять це, щоб просто глянути на себе. Ось так-ось.

Ще в рамках дослідження вчені вирішили з’ясувати, що ж саме подобається чоловікам у собі найбільше. переважна більшість представників сильної статі в захваті від своїх рук. За цю частину тіла проголосувало сімдесят шість відсотків представників сильної статі. На другому місці опинилися ноги - після рук саме цій частині свого тіла віддало голоси п’ятдесят чотири відсотки опитаних учасників експерименту.

Перед дзеркалом чоловіки проводять більше часу, ніж жінки (фото з сайту allday2.com)
Перед дзеркалом чоловіки проводять більше часу, ніж жінки (фото з сайту allday2.com)

Половині учасників дослідження чоловічої статі до душі їхня посмішка, сорока трьом подобаються очі, а тридцяти восьми відсоткам респондентів до вподоби їхнє волосся.

Крім того, вісімдесят два відсотки учасників експерименту зізналися, що вони постійно доглядають за своєю зовнішністю.

Джерело: http://progorodnn.ru/live/view/4662

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.