Китаянка народила немовля прямо в Інтернет-кафе і одразу повернулася до гри Автор: lesya · Опубліковано: 21.05.2015 09:06 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Китаї одна місцева мешканка народила дитину проямо в Інтернет-кафе. Через кілька хвилин після пологів жінка повернулася в зал, чим неабияк шокувала всіх присутніх.

Як згодом виявилося, китаянка - запекла геймерша, яка стала жертвою прикрого збігу обставин.

Напередодні пологів двадцятичотирьохрічна дівчина посварилася з батьками. Сварка вийшла настільки запеклою, що дівчина вирішила втекти з дому. Вона прихопила з собою відкладені гроші, щоб зняти кімнату в готелі, а потім, коли настане час, вирушити до пологового будинку.

Але сталася неприємність, і якийсь вуличний злодій поцупив у дівчини всі гроші. Сталося це в автобусі, тож коли дівчина вийшла на потрібній зупинці і побачила, що грошей нема, а в кишені залишилося всього тридцять юанів, вона впала в розпач. Не знаючи, куди йти далі, китаянка зайшла в Інтернет-кафе, розташоване неподалік. Тут у неї й почалися перейми.

Але китаянка нікому не зізналася в тому, що відбувається, і нишком вирушила до туалету. Тут її й виявила прибиральниця, яка негайно ж викликала швидку допомогу. Але медики не встигли, і жінка розродилася прямо в туалеті розважального закладу. Присутні одразу ж запропонували жінці допомогу, а прибиральниця принесла теплої води, щоб та помилася, але новоспечена мати відмовилася, зіславшись на те, що онлайн-гра продовжується, і їй необхідно негайно повернутися.

Вимащена кров’ю та з немовлям на руках породілля повернулася в зал і сіла за комп’ютер, чим шокувала відвідувачів та персонал закладу. Коли прибули медики, китаянка не схотіла лягати на носилки, а самостійно дісталася до карети швидкої допомоги, звідки її відвезли в лікарню.

Китаянка розродилася прямо в Інтернет-кафе (фото з сайту 24smi.org)
Китаянка розродилася прямо в Інтернет-кафе (фото з сайту 24smi.org)

Потім китаянка розповіла, що з нею сталося. Як виявилося, після скандалу з батьками вона їхала до свого бойфренда, однак той покинув її. Тому й довелося дівчині шукати номер в готелі.

Всі витрати на її лікування та утримання взяла на себе лікарня, де зараз перебуває новоспечена мати. А вже скоро по неї мають приїхати родичі.

Звуть китаянку Сяо Лі, а сама вона з міста Наньчан. В лікарні медики одразу взялися перевіряти стан породіллі, а медсестри принесли дівчині продукти і чисту білизну. Зараз породілля почуває себе нормально, і з її маленькою донечкою теж усе добре.

Джерело: http://www.vesti.ru/doc.html?id=2591960&cid=520

Інші новини розділу