Вчені назвали хіп-хоп найбільш корисним видом танців Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2015 21:04 · Розділ: Краса і здоров'я

Хіп-хоп є найбільш корисним танцем (фото з сайту www.fishka-shop.com.ua)
Хіп-хоп є найбільш корисним танцем (фото з сайту www.fishka-shop.com.ua)

Всі ми знаємо, що танці позитивно впливають на наш організм. Вони є повноцінними фізичними навантаженнями, які дозволяють підтримувати організм в тонусі, а тіло в формі. при чому корисними є всі без винятку види танців - від народних до спортивних.

Але недавно вчені провели дослідження, в ході якого з’ясували, що найкориснішим танцем можна вважати хіп-хоп.

Справа в тому, що, згідно з підрахунками дослідників, діти та підлітки, що займаються танцями, за активними вправами проводять надто мало часу, щоб можна було вважати танці заняттям, що забезпечує хорошу фізичну форму.

А щоб підтримувати цю фізичну форму, дітям слід займатися активними вправами не менше однієї години на день. Принаймні, такі дані наводяться в рекомендаціях Центрів з контролю і профілактики захворювань США. Півгодини цих занять забезпечує школа. Решту півгодини діти надолужують, відвідуючи різноманітні спортивні секції, серед яких танці посідають одне з перших місць. В першу чергу це стосується дівчаток, адже їх найчастіше віддають саме на танці.

І ось американські вчені за допомогою спеціального обладнання вирішили перевірити, наскільки ж ефективними є заняття. Вони проаналізували фізичну активність двохсот шістдесяти чотирьох дівчаток у віці від п’яти до одинадцяти років, що займаються танцями в шістдесяти шістьох танцювальних студіях.

В результаті було з’ясовано, що в середньому за активними вправами діти проводять всього сімнадцять хвилин. Решту ж часу вони роблять вправи на розтяжку та слухають музику.

Найменш ефективним з усіх проаналізованих танців виявився фламенко - за активними рухами діти проводять тільки чотирнадцять відсотків часу. А ось найбільш корисним є хіп-хоп: п’ятдесят сім відсотків часу на кожному занятті відводиться на активні вправи.

Всього в рамках дослідження було проаналізовано сім найпопулярніших танців.

Втім, не варто трактувати танці однобоко - кожен вид є по-своєму корисним. Приміром, бальні танці розвивають струнку осанку, формують поставу та граційність. Танець живота та східні танці в цілому є дуже корисними для жіночого організму. Вони настільки позитивно впливають на наш організм, що іноді стають панацеєю від багатьох суто “жіночих” захворювань.

Крім того, будь-які танці позитивно впливають на психіку дитини, розвивають впевненість у собі, витримку, витривалість та силу духу.

Джерело: http://ria.ru/world/20150519/1065419305.html

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.