У Британії живе найгучніший кіт світу Автор: lesya · Опубліковано: 19.05.2015 13:40 · Розділ: Природа

На світі живе чимало котів-рекордменів. Британець Мерлін - один із них. Недавно він потрапив до Книги рекордів Гіннеса як кіт, що муркотить найголосніше з усіх відомих світові на сьогоднішній день котів.

Мешкає голосний кіт в англійському графстві Девон. Недавно його внесли до знаменитого реєстру за найгучніше муркотіння.

Звуки, що видавав старенький (Мерліну виповнилося тринадцять, а для кішок це вельми поважний вік) вимірювався діапазоном в шістдесят вісім децибел (67,8 децибели), тоді як середня гучність, яку видають під час муркотіння звичайні домашні кішки, становить всього двадцять п’ять децибел.

Розповісти про свого кота британка Трейсі Вествуд (Tracy Westwood) вирішила два роки тому. Саме тоді їй на очі потрапила історія, в якій розповідалося про кота Смокі, що став рекордсменом Книги Гіннеса за муркотіння в 67,68 децибели. Жінка подумала, що її кіт поб’є рекорд без надмірних зусиль.

Щоб перевірити гучність звуків, які видавав Мерлін, жінка встановила на свій смартфон спеціальний додаток. Програма показала неймовірні цифри - гучність муркотіння кота коливалася в межах 98-100 децибел.

кіт муркотить дуже голосно (фото з сайту www.expressandstar.com)
кіт муркотить дуже голосно (фото з сайту www.expressandstar.com)

Цей показник ледь не дотягував до криків тенісистки Марії Шарапової, яка на кортах кричить із гучністю в сто один децибел, і на десять одиниць відстає від звуку, який видає в роботі відбійний молоток.

Після того, як жінка зробила заявку, повідомивши, що її кіт є найголоснішим котом світу, в її дім прибулим експерти, яким і належало виміряти гучність муркотіння Мерліна, та зафіксувати новий світовий рекорд.

Однак не все йшло гладко: перші два вимірювання показали, що киця муркає тихіше, ніж попередній рекордсмен Смокі. Тоді винахідлива господиня вирішила нагодувати свого вихованця його улюбленою стравою - тунцем. Добряче попоївши, Мерлін почав із задоволенням муркотіти, і гучність звуків, які він видавав, стала рекордною.

Коли виміри дійшли до показника в 67,8 децибели, експерти зафіксували новий рекорд.

Господиня кота-рекордсмена розповіла, що Мерлін, коли муркотить, заглушує шум посудомийної машини. Він заважає Вествуд розмовляти по телефону та дивитися фільми - частенько буває так, що під час перегляду улюбленого серіалу жінці доводиться підкручувати звук або ж просто виганяти тварину з кімнати.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/05/13/noisycat/

Інші новини розділу