Університет марихуани відкрили в Колорадо Автор: lesya · Опубліковано: 19.05.2015 09:00 · Розділ: Освіта

Всім уже давно знайома феноменальна властивість студентів всіх без винятку навчальних закладів знаходити безліч серйозних та обґрунтованих причин для прогулювань занять.

Цікаво, чи знадобиться знаменита справка 095 котромусь із 20 студентів THC University – Колорадського університету марихуани, який розпочав свою діяльність після прийняття 64-ї поправки про вільне вирощування і використання марихуани в Колорадо.

Як виявилося, для виробництва та сертифікації канабісу (марихуани) потрібні кваліфіковані спеціалісти, яких катастрофічно не вистачає. Тому новостворений університет пропонує першу професійну освітню програму з культивування конопель та готуватиме фахівців за спеціалізацією "Вирощування марихуани 101".

Декан факультету марихуани в Каліфорнії (фото з сайту pikabu.ru)
Декан факультету марихуани в Каліфорнії (фото з сайту pikabu.ru)

За час навчання студенти ознайомляться з основними різновидами конопель ( їх налічується три: Cannabis indica, Cannabis ruderalis та Cannabis sativa) та їх гібридами, що різняться між собою вмістом тетрагідроканнабінолу (ТГК), досконало оволодіють різними технологіями вирощування наркотичної коноплі, навчаться отримувати "здорові і родючі рослини марихуани, адже процес вирощування цієї рослини набагато складніший, ніж здається» - ділиться секретами Метт Джонс, очільник університету. Він переконаний, що проект цілком життєздатний і має перспективу, адже наукові дослідження довели, що медичні засоби на коноплях можуть ефективно замінити морфін, який має ряд протипоказань, допомагають вгамувати сильний тривалий біль. Більше того, використання медпрепаратів, виготовлених на основі марихуани, не тільки має знеболюючий ефект, ай проявляє позитивну динаміку при лікуванні депресії, анорексії, нервового тику, хвороби Альцгеймера, лейкемії та раку.

На даний час лідером з використання марихуани в медичних цілях є Ізраїль, проте останнім часом цією рослиною зацікавилися й інші країни, зокрема, в провінції Тоскана (Італія) влада більшістю голосі дозволила вирощувати наркотичні коноплі в медичних цілях.

У Сполучених Штатах вчених з Колорадо підтримали каліфорнійські колеги. Починаючи з 2010 року, вони розробили ряд заходів для сприяння легалізації марихуани, зокрема запланували створення Інституту міждисциплінарних досліджень марихуани при Humboldt State University, який має координувати наукові дослідження в таких сферах, як економіка, географія,політика, психологія і соціологія. До речі, саме в Каліфорнії був створений «Окстердамскій університет медичного культивування конопель» ( від Окленд і Амстердам), зі стін якого вийшло понад півтори тисячі дипломованих «конопляних спеціалістів», які, до речі, досить затребувані.

Наразі студенти THC Universityне мають свого приміщення і вимушені перебувати в комірному у Денверського університету. Основна незручність полягає в тому, що на території студмістечка марихуана заборонена, тому свої професійні навики студенти-«коноплеводи» шліфують на помідорах.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.