Mirror опублікувало рейтинг найбільш безглуздих судових справ Автор: lesya · Опубліковано: 19.05.2015 08:52 · Розділ: Кримінал

В світі здавна так ведеться, що деякі проблеми людям доводиться вирішувати у судах. Та іноді трапляються такі курйозні,чи навіть відверто безглузді справи, розібратися в яких не під силу і прославленому адвокату по уголовным делам.

Наприклад, Стівен Ченг заявив позов на стрип-клуб в Манхеттені за травму ока, яку нанесла йому стриптизерка каблуком під час танцю. Цей позов наштовхнув журналістів британської газети Mirror на думку опублікувати рейтинг безглуздих судових справ.

У 1991 році американський шанувальник пива розпочав судову тяжбу з пивоварним гігантом Anheuser-Busch. Суть претензій полягала в тому, що, незважаючи на безмірну кількість випитого пива Bud, привабливі дівчата в бікіні та мужні юнаки з рекламних щитів жодного разу до нього не з'явилися. Американець звинуватив компанію в невиконанні обіцянок та неправдивій рекламі і зажадав 10 тисяч доларів компенсації. Незважаючи на безглуздість претензій, Овертон виграв суд з другого заходу.

1995 рік. Лінда Хант з Онтаріо (Канада) хильнула зайвого на корпоративі і, сівши за кермо, потрапила в ДТП. В тому, що трапилося, жінка звинуватила не власну пристрасть до зеленого змія, а роботодавця, який повинен був не дозволити їй сісти п'яною за кермо. Суд визнав правоту Лінди і зобов'язав Sutton Group Realty Ltd виплатити жінці 300 000 доларів компенсації.

Фото з сайту www.newsru.com
Фото з сайту www.newsru.com

Та не завжди аферисти отримують верх у судових суперечках. У тому ж таки 1995 році в Сан-Хосе (Каліфорнія) суд розглядав справу Анни Аяли проти закусочної Wendy"s. Суть справи полягає в тому, що жінка знайшла у поданому їй соусі відрізаний палець. Проте, як виявилося під час слідства, палець підклала вона сама. Таким чином, замість сподіваної грошової компенсації жінка заробила 9 років ув'язнення.

1999 року канадський мандрівник позивався до суду на мережу кафе Starbucks, через несправне сидіння в туалеті в одному з мережевих закладів Нью-Йорка. Едварт Скварек стверджує, що через цю несправність отримав травму статевого члена та зажадав компенсацію в 1 млн. доларів для себе і 500 тис. доларів для дружини, яка, за його словами, теж постраждала через втрату близькості.

У 2000 році каліфорнійський суд розглядав позов сервера до свого колеги за те, що він «украв хвилю». до судового засідання так і не дійшло, бо, за словами судових працівників, неможливо виміряти збитки, нанесені спогляданням хвилі, котру «осідлав» інший сервер.


Інші новини розділу