Вчені з Нової Зеландії працюють над створенням "найбільш злісного" робота світу Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2015 18:12 · Розділ: Нові технології

Досить цікавою розробкою займаються зараз спеціалісти Touchpoint Group (Нова Зеландія) - вони працюють над створенням “найбільш злісного” робота в світі, який повинен допомогти комерційним організаціям краще розуміти та заспокоювати розгніваних клієнтів.

На проект планують витратити суму в п’ятсот тисяч доларів, а робот повинен з’явитися на світ вже до кінця цього року.

Сам по собі робот чинити агресивних дій не буде. Однак робота оснастять програмою, яка вміщатиме мільйони розмов з незадоволеними клієнтами. Потім робот ці розмови наслідуватиме. Все, що він робитиме, це видаватиме безліч образливих фраз, не особливо турбуючись про тонкощі та правила мовної комунікації. Робот допоможе співробітникам компаній натренувати витримку та виробити вміння спілкуватися з неврівноваженими клієнтами.

Фактично, найбільш злісний робот світу - це свого роду тренажер, який зможе імітувати поведінку неврівноважених споживачів, щоб співробітники компанії навчилися контролювати різного роду конфліктні ситуації.

А ще робота навчать прораховувати всі можливі варіанти розвитку подій, що допоможе співробітникам великих компаній встановлювати «точку неповернення» у суперечці з клієнтом.

Над створенням злісного робота працюють вчені з Нової Зеландії (фото з сайту www.prorobot.ru)
Над створенням злісного робота працюють вчені з Нової Зеландії (фото з сайту www.prorobot.ru)


А трохи раніше норвезькі вчені вирішили створити робота, здатного до розмноження. Вони хочуть створити робота, який би міг розмножуватися шляхом використання 3D-принтера.

Автори розробки кажуть, що такі роботи скоро стануть невід’ємною частиною нашого повсякденного існування.

Робот зможе аналізувати навколишній світ і пристосовуватися до оточуючого середовища, а за допомогою 3D-принтера він зможе надрукувати необхідну деталь у той момент, коли помітить якусь перешкоду на своєму шляху.

А норвежці хочуть створрити робота, який зможе розмножуватися (фото з сайту maxkolobkov.livejournal.com)
А норвежці хочуть створрити робота, який зможе розмножуватися (фото з сайту maxkolobkov.livejournal.com)

Головною відмінністю робота від його попередників є саме здатність до розмноження. Автори розробки переконані, що вже в недалекому майбутньому такі пристрої застосовуватимуться в космічних експедиціях для освоєння нових планет. Ще їх використовуватимуть в командах рятувальників у ситуаціях, в яких людина допомогти не може, а сам робот з легкістю дістається до потерпілих.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.