У Таїланді чоловік зґвалтував Porsche Автор: lesya · Опубліковано: 14.05.2015 10:03 · Розділ: Авто-мото

Коли на світі так багато гарних дівчат, мимоволі дивуєшся, звідки береться стільки збоченців. Ну хіба не краще закрутити роман з молодою гарною дівчиною, ніж пускати бісики представникам тієї ж статі, або ж, що ще гірше, ґвалтувати власний автомобіль?

Дивний інцидент, герой якого і зважився на подібний вчинок, стався цими днями у Таїланді. Його було знято на камеру внутрішнього спостереження на одній з автомобільних стоянок в Таїланді. Парковка не охоронялася, і молодик без перешкод проник на стоянку. На відео видно, як він почав схвильовано озиратися по сторонах, а тоді приступив до скоєння статевого акту з гарним жовтим авто.

Правда, спершу молодик переконався, що на стоянці нікого немає, крім двох автомобілів, серед яких був Porsche Boxster. Чоловік підійшов до його багажнику і, розстебнувши ширінку, припав на коліна.

Далі він пристав до переднього бампера авто, повторюючи ті самі інтимні рухи.

Жовтий Porsche Boxster став жертвою збоченця (фото з сайту http://www.amic.ru/news/305676/)
Жовтий Porsche Boxster став жертвою збоченця (фото з сайту http://www.amic.ru/news/305676/)

Збоченець (до речі, чи затримала його поліція, не повідомляється) страждає від механофілії - ​​рідкісного виду сексуальних відхилень, коли людина для задоволення своїх інтимних потреб "використовує" засоби пересування. В деяких країнах за таку поведінку суворо карають. Наприклад, у Великобританії за скоєння статевого акту з автомобілем на людях можна потрапити за ґрати.

До речі, один такий чоловік проживає у США. Він зізнається, що віддає перевагу сексу з автомобілями, хоча свого часу й пробував крутити романи з жінками. При цьому він не просто скоює статеві акти зі своїми і чужими авто, але й вступає з машинами у романтичні взаємини.

Едвард Сміт, мешканець штату Вашингтон, присвячує своїм коханим вірші та пісні, а також дарує подарунки. Свою пристрасть він відхиленням не рахує, тому абсолютно не соромиться своїх уподобань.

Вперше Едвард закохався, коли йому було тринадцять років. Тоді його обраницею стала Corvette Stingray. З того часу він поміняв чимало автомобілів. І, за підрахунками літнього вже Сміта, за останні дванадцять років у нього було більше, ніж тисяча партнерок.

Едвард Сміт зовсім не соромиться своїх уподобань (фото з сайту www.peoples.ru)
Едвард Сміт зовсім не соромиться своїх уподобань (фото з сайту www.peoples.ru)

Всім своїм автомобілям американець дає виключно жіночі імена.

Джерело: http://www.amic.ru/news/305676/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.