Перекладач усного мовлення від Skype став доступним для всіх бажаючих Автор: lesya · Опубліковано: 13.05.2015 18:49 · Розділ: Нові технології

Недавно Skype запустив додаток, який зможе перекладати розмовну мову. Він буде доступний для всіх бажаючих.

Скачати нову версій Skype можна у Windows Store, а підтримується вона двома операційними системами - Windows 8.1 та Windows 10. Використовувати його можна на персональних комп’ютерах та планшетах.

“Skype Перекладач” призначений для того, щоб перекладати усне мовлення в режимі реального часу.

На даний час програма вміє перекладати лише на чотири мови - англійську, італійську, іспанську та китайську.

З текстовими повідомленнями, написаними розмовною мовою, справи йдуть краще: програма може перекладати з п’ятдесяти мов, серед яких є і російська.

Тестування програми проходило в закритому режимі, а розпочалося воно в грудні минулого року.

Тепер програму зробили доступною для всіх бажаючих. За словами розробників, програма працює за технологією машинного навчання, а це означає, що чим більше людей нею скористається, тим якісніший переклад вона видаватиме.

Поки що перекладач працює з чотирма мовами і потребує удосконалення (фото з сайту 4pda.ru)
Поки що перекладач працює з чотирма мовами і потребує удосконалення (фото з сайту 4pda.ru)

За словами представника Microsoft, навіть коротка розмова зможе суттєво удосконалити Skype Перекладач.

Однак журналіст видання Gizmodo Даррен Орф, якому пощастило протестувати програму на перших етапах випробувань, відзначає, що на даному етапі її можна вважати радше "помічником, ніж реальним перекладачем".

Однак він відзначив, що під час розмови у нього нібито й складалася загальна картина того, про що говорить співрозмовник, але іноді мовлення здавалося незв’язним. Та якщо ви хоч трохи знаєте мову, Skype Translator може допомогти заповнити прогалини.

За словами розробників додатка, перекладач стане незамінним помічником для компаній, що ведуть співробітництво з іноземними партнерами. І навіть попри те, що програма на даний час далека від досконалості, у неї велике майбутнє.

Правда, розробники кажуть, що їхня програма “не вміє” автоматично визначати мову спілкування. І робити це користувачам доведеться вручну. Тим не менше, її беззаперечною перевагою є те, що вона не просто автоматично перекладає слова у повідомленні чи мовленні, але й непогано розуміє контекст бесіди.

І, може, скоро загадкове англійське It rains cats and dogs (“мокнуть коти й пси” в дослівному перекладі) прозвучить по-українськи виразом “ллє як з відра”...

Джерело: http://www.metronews.ru/novosti/skype-zapustil-perevodchik-razgovornoj-rechi-dlja-vseh-zhelajushhih/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.