Трохи історії: люди, яким в Інтернеті вдалося заробити мільйон Автор: lesya · Опубліковано: 13.05.2015 15:34 · Розділ: Нові технології

Сьогодні бізнесом в Інтернеті вже нікого не здивуєш. Навіть ті люди, що мають підприємтсва та надають різного роду послуги, в реальному житті часто використовують Інтернет для просування свої справи.

Чесно кажучи, бізнес в Інтернеті може розпочати кожен. Правда, для цього може знадобитися певний стартовий капітал, власний сайт чи, приміром, аренда сервера, однак лише одиницям вдається заробити в Інтернеті цілий маєток.

Втім, навіть якщо ваші амбіції не передбачають прибутків у мільйон доларів, все ж варто спробувати себе в якості Інтернет-бізнесмена - може, яхту ви й не купите, та на хліб з маслом заробите легко.

Фото з сайту http://cityhost.ua/server/
Фото з сайту http://cityhost.ua/server/

А найзаповзятливішим вдається сколотити цілий маєток. Одним із перших, хто зумів витягти чималий прибуток з Інтернету, є такий собі Корей Радл. Колись у нього була своя автомайстерня, і чоловік написав свою власну книгу про ремонт авто. Проте попит на книгу був невисоким, і справи у Корея йшли не дуже добре. І тоді він вирішив скористатися Мережею - Радл створив один з перших інтернет-сайтів, через який почав продавати книги.

Через тридцять днів після запуску проекту почали надходити перші прибутки. Однак не це головне, а головне те, що Радл зрозумів, за що йому братися далі. Він взявся за вивчення й удосконалення мережевого маркетингу. З часом Корей сформулював цілу купу нових ідей та концепцій, які в кінцевому результаті йому принесли мільйони доларів.

На сьогоднішній день Корей - один із головних фахівців в області Інтернет-маркетингу. У нього є чотири потужні компанії, які щороку приносять йому два з половиною мільйони доларів - і це чистий дохід. А година консультації Корея коштує більше тисячі доларів.

Інший “мережевий мільйонер” - Марк Цукерберг. Роблячи свій бізнес, він врахував психологічні особливості потенційного споживача, а саме бажання прославитися та потребу у спілкуванні. І ось у 2004 році він створив соціальну мережу Facebook, ідею якої сьогодні наслідують тисячі інших мереж. Ідея була дуже простою, але вона давала людині можливість розповісти про себе всьому світові.

Наступний бізнесмен, що здобув багатство в Інтернеті, - Ендрю Говер. Він написав комп’ютерну гру зі специфічною графікою, яка в результаті принесла йому шістсот п’ятдесят мільйонів доларів.

Не менш прибутковим проектом виявився YouTube. Запущений у 2005 році, він через півтора року приніс своєму творцеві більше як півтора мільярда доларів - саме за таку суму Інтернет-гігант Гугл викупив ролик.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.