7 заповідей по догляду за ноутбуком Автор: lesya · Опубліковано: 13.05.2015 13:25 · Розділ: Техніка

Ноутбук - задоволення не з дешевих, особливо, коли мова йде про якісний гаджет. Його купують не на місяць і не на два - кожному користувачеві хочеться, щоб його комп’ютер служив якомога довше.

1. Ноутбук - це той гаджет, який ненавидить вологу і тепло. Тому у вологих приміщеннях тримати його не варто - кухня та ванна не підійдуть точно. Крім того, ноутбук може постраждати від перегріву, тож його не слід залишати на сонці на довший час. Увімкнений ноутбук не варто тримати на м’якій поверхні, адже вона може перекрити доступ повітря до системи гаджета, від чого він постійно перегріватиметься.

2. Пам’ятайте, що ваш вірний друг терпіти не може пилу. Якщо останнього надто багато, він може накрутитися на вентилятор і вивести гаджет з ладу повністю. Тому в кімнаті, де ви користуєтеся ноутбуком, повинна бути чистота. Власне, з цієї причини не варто класти ноут на килим чи на вовняну ковдру.

Клавіатуру ноутбука теж слід чистити регулярно. Для цього гаджет слід повернути екраном вниз і кілька разів добряче струснути - поки з-поміж клавіш не висиплеться все сміття. Ще клавіатуру можна протирати вологими серветками, а щілини між клавішами - ватними паличками, змоченими у спирті.

3. Екран ноутбука можна витирати спеціальними серветками, а можна використовувати вологі дитячі серветки без спирту. Та все ж краще до таких методів вдаватися якомога рідше, обмежуючись сухим прибиранням.

Розчин для протирання дисплею можна приготувати й самому. Для цього слід змішати в однакових кількостях дистильовану воду і оцет. Ганчірку взяти краще бавовняну, вона не залишає слідів на моніторі.

4. Дисплей і рідкокристалічна матриця - це найслабші місця вашого ноутбука. Тому навіть коли ваш гаджет перебуває в закритому вигляді, не слід класти на нього ніяких предметів, спиратися чи робити ще щось в цьому роді.

5. Якщо на ноутбук вилилася кава, чай чи вода, негайно вимкніть гаджет з розетки, витягніть батарею і несіть його до спеціалістів сервісного центру. З цим питанням краще не затягувати, навіть якщо ваш ноутбук працює справно: до моменту, коли замочені місця окисляться, пристрій працюватиме без збоїв, а тоді просто вимкнеться і ремонту більше не підлягатиме.

6. Якщо раптом довелося винести ноут на мороз, не поспішайте його вмикати. Спершу зачекайте, доки температура вирівняється. Також не варто розташовувати гаджет поблизу сильних джерел електромагнітного випромінювання.

7. Не забувайте користуватися антивірусними програмами. В Інтернеті вірусів дуже багато, і щоб вам не довелося перевстановлювати операційну систему, не дозволяйте комп’ютеру залишитися без захисту.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.