Гендиректор Google назвав засновника Tesla Motors бездомним Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2015 23:07 · Розділ: Життя

Недавно генеральний директор Інтернет-гіганта Google вирішив поділитися з журналістами своїми роздумами стосовно особистості Ілона Маска, людини, що є співзасновником популярної в цілому світі платіжної системи PayPal, автомобільного бренду Tesla Motors і космічної програми SpaceX. Даючи коментар до книги, присвяченій Ілону, Ларі Пейдж назвав його бездомним.

Книгу написав Ешлі Венс. У ній розповідається про одного з найбільших та найвідоміших новаторів сучасності. Даючи коментар до видання “Ілон Маск: Tesla, SpaceX і пошуки фантастичного майбутнього” (Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future), Ларі Пейдж і поговорив про дивацтва Ілона. Виявляється, той частенько залишається на ночівлю у Ларрі, оскільки свого помешкання у Кремнієвій долині не має.

Втім, таку поведінку свого друга Ларрі вважає кумедною. І щоб показати, що його анітрохи не бентежить поведінка товариша, він сказав автору книги, що поки що ще не дав Маску ключі від свого дому, натякнувши, що в разі потреби такий варіант можливий.

Ілон Маск сьогодні є досить багатою людиною. Його статок оцінюється в тринадцять мільярдів доларів, а в Лос-Анджелесі у нього навіть є дім, вартістю вартістю в сімнадцять мільйонів доларів. Однак ніякої нерухомості в Кремнієвій долині в Ілона немає, тому коли він приїжджає сюди по справах і затримується, частенько проситься переночувати до свого друга Пейджа. Добре, що і той не належить до бідних, і виділити для друга одну з шести спалень для нього не складає ані найменших труднощів.

"Він просто відправляє e-mail зі словами “Я не знаю, де залишитися сьогодні вночі. Можна зайти і переночувати?””, - пояснює Пейдж.

Ларрі Пейдж, засновник Google (фото з сайту itcrumbs.ru)
Ларрі Пейдж, засновник Google (фото з сайту itcrumbs.ru)

Чому ж Маск не обзаведеться власним помешканням у Кремнієвій долині, невідомо. Може, йому до душі проводити час у свого товариша.

Ілон Маск на сьогоднішній день є досить відомим інвестором та винахідником. Він є засновником і співзасновником компаній SpaceX та PayPal, а також займає пост старшого дизайнера, генерального директора і голови ради директорів автомобільної компанії Tesla Motors.

Що ж стосується Ларрі Пейджа, то це він подарував світові можливість користуватися геніальною пошуковою системою Google - він є співзасновником компанії, а чотири роки тому Ларрі зайняв пост головного виконавчного директора корпорації.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.