Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2015 17:51 · Розділ: Мобільний зв’язок

Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.

Фронтальна камера телефону має потужність в п’ять мегапікселів. Діагональ об’єктиву - два з половиною сантиметри. Це ширококутний об’єктив. Основна камера смартфону має потужність в тринадцять мегапікселів, пристрій оснащений світодіодним спалахом, а також матрицею Sony Exmor R. Серед нових режимів зйомки - портрет у стилі вампіра та містерії.

Ще в телефоні є режим "AR Маска", який дозволяє накладати обличчя інших людей на своє власне під час зйомки селфі.

Пристрій отримав досить потужний акумулятор, що дозволяє відтворювати відео без перерви протягом восьми годин.

Та все ж його найбільшим достоїнством є потужні камери та особливі режими. Любителі селфі, кажуть розробники, точно оцінять.

Відзначимо, що зараз у світі спостерігається справжня епідемія селфі. Більшість користувачів мобільних пристроїв, від малого до старого, полюбляють робити селфі і викладати отримані фотографії в Інтернет.

А розробники мобільних пристроїв та аксесуарів для них закидають ринок цілою купою різних нісенітниць, покликаних спростити життя любителям знімати самих себе.

Серед найбільш поширених - спеціальні палиці для селфі, на кінець яких поміщають мобільні пристрої і так роблять фотографії. Однак є ще туфлі для селфі та безліч інших дурничок.

У Південній Кореї, до речі, навіть було вирішено ввести обов'язкову сертифікацію аксесуарів для селфі.

В першу чергу обов’язкова сертифікація торкнеться тих, хто випускає селфі-стіки - спеціальні штативи для зйомки селфі. Якщо такого сертифікату не буде, виробникові доведеться сплатити штраф у розмірі двадцяти семи тисяч доларів, або ж сісти за ґрати на три роки.

Пристрій "СЕЛФІ-стік" являє собою спеціальний штатив-монопод, який тримають за руківку. На кінці штативу кріпиться смартфон, інший беруть у руки. Деякі моделі таких стіків мають спеціальне дзеркало, покликане полегшити роботу з побудовою кадру. А ще пристрій оснащений Bluetooth-зв’язком.

Останній момент, власне, й змусив ввести обмеження на виробництво палиць, точніше, обов’язкову сертифікацію. Справа в тому, що пристрій може викликати електромагнітне випромінювання, що перешкоджатиме роботі інших електронних пристроїв.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.


 • Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців

  Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців · lesya · 10.03.2015 18:58

  Покриття територій нашої країни Інтернет-мережею поки що залишає бажати кращого. В еру, коли практично кожен телефон дозволяє користуватися перевагами Мережі, 3G-інтернетом вкриті лише невеликі частини територій нашої держави. Втім, в недалекому майбутньому ситуація повинна змінитися, адже оператори мобільного зв’язку та популярні на нашому ринку Інтернет-провайдери взялися за вирішення цього питання. Тож цілком ймовірно, що вже в недалекому майбутньому навіть мешканці віддалених українських сіл матимуть доступ до високошвидкісного Інтернету.

  Втім, не варто тішитися передчасно: подейкують, ніби послуги операторів 3G коштуватимуть дорого. Принаймні зразу, як тільки мережі запустять у використання.

  Поки що оператори офіційно не повідомили, скільки ж коштуватиме доступ до 3G для абонентів. Однак цінові припущення експертів трохи висвітлюють дане питання.