Каньє Весту, який не закінчив навчання в університеті, присвоїли звання доктора Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2015 15:29 · Розділ: Музика

Недавно керівництво Художнього інституту Чикаго вирішило нагородити відомого американського репера Каньє Уеста почесним званням - йому присвоїли звання доктора.

Це велика честь для Уеста, адже, по-перше, Художній інститут (Art Institute of Chicago) на даний час є одним з найавторитетніших мистецьких навчальних закладів в цілих Сполучених штатах. По-друге, репер свого часу так і не закінчив навчання в університеті, тому рішення керівництва для багатьох виявилося немподіванкою.

Урочиста церемонія відбулася в стінах закладу, і Каньє Уест з’вився сюди у відповідному вбранні. Він одягнув традиційну чорну мантію та чотирикутний капелюх. А фотографію репера в незвичайному образі опублікувала на своїй сторінці Twitter’і дружина новоспеченого доктора, відома модель Кім Кардашьян.

Брутальний репер зізнався, що під час присудження йому наукового ступеня неабияк нервував.

Він також розповів, що свого часу кинув навчання в Університеті Чикаго, де займався вивченням англійської мови. В тому ж університеті працювала його покійна мати, що займала посаду завідувача кафедри.

Стосовно своїх подальших планів репер відзначив, що використовуватиме отриману ступінь і почесне звання для того, щоб зробити життя всіх оточуючих простішим.

З ідеєю присвоїти Уесту наукову ступінь виступила декан одного з факультетів і за сумісництвом член вченої ради інституту Ліза Уейнрайт. Вона вирішила зробити це після того, як одного разу почула інтерв’ю з музикантом. Бесідуючи з журналістами, той зізнався, що не проти б був відвідати інститут і прослухати кілька лекцій.

Однак ініціатива Уейнрайт прийшлася по душі далеко не всім. Журналістка Корінна Кірша, колишня випускниця навчального закладу, висловила жаль з приводу того, що “плата за навчання і численні грошові збори зі студентів допомагають фінансувати цю маячню”.

Сьогодні Каньє Вест, як уже зазначалося вище, є досить популярним реп-виконавцем. Він випустив сім студійних альбомів, продав більше двадцяти одного мільйона дисків. Ще шістдесят шість мільйонів альбомів виконавця було скачано у цифровому форматі - на легальній основі. За роки своєї музичної кар’єри Каньє отримав двадцять одну статуетку Grammy.

Два роки тому у Веста народилася маленька донечка. Дівчинку назвали Норт, а хрестили її в Єрусалимі зовсім недавно. Для здійснення обряду було обрано вірменську церкву, адже дружина репера - модель Кім Кардашьян - за походженням вірменка.


Інші новини розділу