Форма кухля впливає на кількість випитого пива Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2015 14:36 · Розділ: Краса і здоров'я

Провівши дослідження, вчені з’ясували, що від того, яка форма кухля, з якого ми п’ємо пиво, безпосередньо залежить кількість випитого алкоголю. Тому якщо бажаєте зберегти ясний розум і не перебрати зі спиртним, наливайте хмільний напій у кухоль з прямими стінками.

Відповідне дослідження проводилося співробітниками університету Брістоля, що займаються вивченням тютюну та алкоголю, а також дослідженнями в сфері впливу цих речовин на організм людини. І ось що вони з’ясували: ті люди, які п’ють пиво з келихів із прямими стінками, в цілому потягують напій набагато повільніше, ніж ті, хто полюбляє пити з вигнутих склянок. В кінцевому підсумку вони випивають набагато менше алкоголю і, як наслідок, рідше витрачають гроші на такси.

За словами доктора Ангели Етвуд, швидкість, з якою люди поглинають алкоголь, має безпосередній вплив на рівень інтоксикації організму. Цей фактор впливає і на загальну кількість вжитого алкоголю за один раз, пояснює Ангела, яка була старшим експертом групи.

Фото з сайту www.factroom.ru
Фото з сайту www.factroom.ru

І якщо швидкість споживання алкоголю висока, людям набагато важче спіймати той момент, коли пора зупинитися, і вони швидше п’яніють.

В рамках дослідження вчені провели опитування трьох груп людей, у яких фіксувалися різні параметри споживання пива. У тих пабах, де пиво подають в прямих келихах, виручки нижчі, оскільки люди споживають пиво повільніше, а отже й випивають менше. Натомість у тих розважальних закладах, де використовують фігурні та вигнуті бокали, або ж використовуються келихи з іншим маркуванням, які заважають відвідувачам встановити точну кількість спожитого алкоголю, виручки вищі - там клієнти п’ють швидше і більше.

Втім, від якості пива теж багато що залежить - і рівень сп’яніння, і подальша інтоксикація. А келих-другий гарного пива іноді може бути навіть корисним.

Приміром, якщо мова йде про пиво, винайдене недавно японською компанією. Виробник алкогольних напоїв недавно представив публіці омолоджуюче пиво.

За словами розробників, напій покращить здоров’я, а також значно поліпшить стан шкіри. Весь секрет чудодійного напою криється в його складниках. Виробники вирішили додати до складу алкогольного напою колаген, який, як відомо, прекрасно впливає на стан шкіри, кісток та суглобів. Кожна пляшка омолоджувального пива міститиме два грами чудодійного білка.

Очікується, що продукт користуватиметься популярністю серед жінок, які частенько змушені відмовляти собі в бажанні випити трохи пива, остерігаючись згубних наслідків для свого організму.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.