В Таїланді відбулося справжнє півняче весілля Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2015 13:49 · Розділ: Події у світі

Досить цікаве дійство пройшло цими днями у Таїланді. В цій країні, де півнячі бої - не лише вид розваг, але й непоганий бізнес, зіграли справжнє півняче весілля.

Півнячі бої у Таїланді і справді дуже поширені. І люди, які серйозно займаються цією справою, спеціально розводять півнів, виводять нові бійцівські породи. Їх годують за особливою схемою, і навіть спеціально тренують. А в столиці країни - Бангкоку - є цілі магазини, де продається найрізноманітніше півняче спорядження.

А декілька днів тому в провінції Накхон Патхом сталася подія, результатом якої може бути поява нової породи бійцівських півнів у Таїланді. Тут відбулося півняче весілля. Організатори весілля дуже серйозно поставилися до підготовки церемонії. Тут було все, як у людей: і традиційне для тайського весілля придане, і спеціальна церемонія за участю ченців, і навіть весільний парад. Подбали і про печать пригласительных, адже яке весілля без запрошувальних листівок та гостей.

В якості нареченого виступив півень на прізвисько Yod Makham, досвідчений боєць, який, як розповідає його власник Weerachai Charunet, за свою кар’єру ще не програв жодної битви. Вартість півня перевищує один мільйон батів - приблизно шістсот тисяч гривень!

Новоспечені свати Saman Thongkam і Weerachai (власники курки та півня) вирішили, що півень житиме зі своєю дружиною до тих пір, поки на світ не з’явиться одразу два потомства. Після цього щасливий батько повернеться до свого хазяїна. До речі, наречену звуть Daeng Kyushu, і вона проживе в “шлюбі” десь чотири-п’ять місяців.

Фото з сайту newsthai.ru
Фото з сайту newsthai.ru


Власник курки розповів, що дуже хоче вивести нову породу бойових півнів. В якості приданого за свою наречену він віддав триста тисяч батів.

До речі, схожі заходи проходять і в інших країнах світу. Трохи раніше у Пекіні відбулося собаче весілля. Церемонія пройшла дванадцятого квітня в одному з місцевих парків, і в її рамках поріднилася двадцять одна пара собак.

Деякі вихованці приїхали на весілля на спорткарах і дуже крутих лімузинах. Наречених, як і годиться, одягли в білі сукні, а хлопців - в строгі костюми та краватки-метелики.

Собакам в кінці церемонії видавали справжні свідоцтва про одруження. А ще тварини танцювали під весільний марш. За словами організаторів церемонії, мета дійства - не лише бажання власників продемонструвати любов до своїх тварин, але й необхідність продемонструвати високий рівень розвитку індустрії послуг для власників домашніх тварин.


Інші новини розділу