Гурт "Океан Ельзи" дав концерт у Венеції Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2015 11:37 · Розділ: Музика

Знаменитий український рок-гурт “Океан Ельзи” цими днями дав концерт у Венеції. Концерт був організований Фондом Віктора Пінчука.

У Венеції якраз зараз проходить знаменитий міжнародний захід La Biennale di Venezia 2015. Це виставка мистецтв, цього року її проводять вже п’ятдесят шостий раз, і буквально кілька днів тому тут було відкрито Український національний павільйон.

З цієї нагоди й дав концерт Святослав Вакарчук та його колектив. Хлопці грають український рок, і грають настільки добре, що гурт став знаменитим не тільки в Україні, але й за її межами, музиканти багато подорожують і дають концерти в Євпропі та США, а композиції “Океану” стали культовими.

Святослав Вакарчук співав з висоти
Святослав Вакарчук співав з висоти

Групова художня виставка, представлена в Українському національному павільйоні, отримала символічну назву “Надія”. Участь у виставці взяли молоді українські художники, а концерт українського рок-гурту відбувся одразу ж після відкриття експозиції. Хлопці виступили на набережній Семи мучеників (Riva dei Sette Martiri), що розташовується на шляху між Арсеналом та Джардіні.

Святослав Вакарчук виступав на сцені просто неба. Вона була прикрашена жовто-блакитним банером, на якому красувався напис “HOPE”. Увійшовши в азарт, лідер рок-колективу навіть виліз на металеві конструкції сцени, виконуючи найкращі пісні групи з висоти.

На сцені красувався плакат з промовистим написомНадія
На сцені красувався плакат з промовистим написомНадія

Концерт “Океану” зібрав чимало шанувальників. Багато глядачів прийшло у вишиванках, прихопивши з собою українські прапори.

Наприкінці квітня гурт представив новий кліп на пісню “Не твоя війна”. Кліп за лічені дні став вірусним, адже в ньому знялися не актори, а шанувальники групи.

Участь у зйомках кліпу взяло чотириста фанатів гурту. Знятий він у чорно-білих тонах, і відео наскрізь просочене глибокою символікою. Основна ідея кліпу - випадковий вибір між темною і світлою сторонами. Нам змалечку нав’язують чужі ідеї та думки, але настала пора брати ініціативу в свої руки. Потрібно врешті-решт розпочати боротьбу з власними комплексами, для себе вирішити, що важливо, а що ні, щоб нарешті зрозуміти, яка “твоя війна”, вважає Вакарчук.

Оцінити роботу легендарного українського рок-колективу ви можете й самі:Інші новини розділу