"Катайся на мені за три фунти увесь день": в Уельсі вимагають прибрати скандальну рекламу Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2015 10:30 · Розділ: Суспільство

Реклама сьогодні оточує нас повсюди. Телевізор та радіо, плакати, постери, Інтернет, стіни будинків та автомобілі - здається, нема такої площини, куди б не проникла реклама.

Її друкують на прапорах (детальніше читать тут), на хлібі чи ковбасі та навіть на курячих яйцях.

Правда, найвпертіші рекламники часто вдаються до заборонених прийомів, що, ясна річ, викликає незадоволення громадськості.

Черговий скандал, пов’язаний з рекламою, розгорівся цими днями в британському Уельсі - місцевій громаді та політикам не сподобалися дівчата та хлопці, що запрошували: “Катайся на мені за три фунти цілий день”.

Фото з сайту mk-london.co.uk
Фото з сайту mk-london.co.uk

Автор реклами - транспортна компанія в Південному Уельсі. Її представники пообіцяли, що приберуть зі своїх автобусів напівоголонех молодих людей протягом найближчої доби.

Попри те, що рекламний слоган звучить досить пікантно, це всього-на-всього реклама нових автобусів. І покликана вона, як кажуть винуватці інциденту, привернути увагу молоді, спонукаючи її їздити новим і комфортабельним громадським транспортом.

На нових автобусах, випущених на дороги компанією New Adventure Travel, зображені напівоголені хлопці та дівчата, що тримають в руках плакати з промовистим написом.

Але така реклама викликала обурення місцевих мешканців і парламентаріїв.

«Просто жахлива реклама, що з вами?» - пише один з користувачів «Фейсбуку», тоді як інший обурюється з приводу того, що деякі крупні гравці бізнесу можуть безкарно робити подібні речі.

Скандальна рекламна компанія стартувала з нагоди запуску десяти нових автобусів, що їздитимуть міськими маршрутами. Але вона виявилася настільки невдалою, що представники Британського комітету рекламних стандартів за короткий час отримали аж сорок п’ять скарг з вимогою прибрати рекламу.

Не прийшлася вона по душі й політикам. Член парламенту, що представляє Кардіфф, Джо Стівенс назвав її неадекватною, а Стівен Дауті так обурився, що особисто зв’язався з главою New Adventure Travel, щоб висловити йому своє “фе”.

До речі, самій молоді, на яку й орієнтована була рекламна кампанія, вона також не сподобалася. Члени спілки студентів кажуть, що між поїздкою на автобусі і написом на плакатах нема абсолютно нічого спільного.

Керівництво транспортної компанії врешті-решт погодилося прибрати скандальну рекламу з усіх автобусів і принесло вибачення тим, кого вона образила.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.