Британець закінчив університет через 35 років після вступу Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2015 09:54 · Розділ: Освіта

Недавно у Великобританії один студент на ім’я Рей Реддік отримав диплом про здобуття вищої освіти. Попри те, що кожного року сотні тисяч студентів опиняються в подібній ситуації, про закінчення ВУЗу Реєм затрубили майже всі ЗМІ.

Справа в тому, що тепер уже пенсіонер Ріддік отримав диплом бакалавра через тридцять п’ять років після того, як був зарахований до лав студентів навчального закладу.

Диплом про здобуття вищої освіти шістдесятисемирічний мешканець графства Західний Суссекс отримав на урочистій церемонії, що відбулася в місті Брайтон, розташованому в графстві Східний Суссек.

Життя Рея було досить складним. Ще в 1963 п’ятнадцятирічний юнак змушений був кинути школу, щоб влаштуватися на роботу і допомагати забезпечувати сім’ю. Але мрія про вищу освіту не покидала його довший час. Врешті-решт через сімнадцять років хлопець став студентом Відкритого університету, де почав вивчати економіку. Однак поєднувати роботу і навчання виявилося досить важко, і, можливо, Ріддіку допоміг би заказ дипломной, але чоловік, провчившись шість років, вирішив взяти академічну відпустку.

Йшов рік за роком, а повернутися до навчання у Ріддіка не виходило. В цілому, його академічна відпустка розтягнулася на цілих двадцять три роки!

Вчитися ніколи не пізно (фото з сайту obozrevatel.com)
Вчитися ніколи не пізно (фото з сайту obozrevatel.com)

Рей працював продавцем, пекарем та навіть стрільцем Королівської артилерії. А коли досяг пенсійного віку, вирішив повернутися до навчання.

У 2009 році він поновився в якості студента Вільного університету. Але крім економічних дисциплін, з яких і починав свій шлях студента Рей, чоловік вирішив зайнятися вивченням іспанської мови. І ось недавно його старання увінчалися успіхом - чоловік отримав довгожданий диплом.

В інтерв’ю журналістам Рей зазначив, що покинув школу заради того, щоб почати торгувати - так тоді робило більшість хлопчаків з сімей робочого класу.

Приклад Рея - яскраве підтвердження народної мудрості, яка гласить, що вчитися ніколи не пізно. І не тільки він один доводить, що народ таки має рацію.

Приміром, в минулому місяці одна мешканка штату Вісконсін здобула диплом про закінчення навчання в середній школі. “Школярці” якраз виповнилося сто три роки. Покинути навчання в школі жінці довелося ще дев’яносто років тому - вона повинна була піклуватися про своїх молодших братів і сестер, яких було аж вісім. Але весь цей час жінка мріяла довести розпочату справу до кінця.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/05/08/oldstudent/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.