В Австрії вийшов журнал, надрукований кровью ВІЛ-інфікованих Автор: lesya · Опубліковано: 12.05.2015 08:25 · Розділ: Суспільство

На досить дивний експеримент зважився недавно австрійський чоловічий інтернет-журнал Vangardist. Його редакція вирішила випустити друковану версію журналу, в якій буде кров ВІЛ-інфікованих людей. Мета акції - продемонструвати, що контакт з ВІЛ-інфікованими людьми не є небезпечним.

Друкована версія видання вийшла в світ вже найближчим часом. Чорнила для виробництва журналу змішали з кров’ю ВІЛ-позитивних донорів.

У такий спосіб редакція має намір продемонструвати, що контакти із зараженими цим вірусом людьми є за певних умов безпечними.

На сайті журналу зазначається, що більшість ВІЛ-інфікованих людей приховують від сторонніх свою хворобу. І роблять вони це тому, що бояться втратити друзів або партнера, роботу. Дехто остерігається, що взагалі не знайде собі партнера, якщо розповідатиме всім про свій діагноз.

У них на це є свої причини, зазначає редакція. Зараз, як і колись, є ще дуже багато людей, які бояться заражених ВІЛ-інфекцією. Вони бояться навіть торкнутися до таких людей, обняти їх чи поцілувати.

Донорами крові для журналу стало троє осіб. Одна з ВІЛ-інфікованих - це дружина і мати, інший донор - гомосексуаліст, а третій - чоловік з гетеросексуальною орієнтацією. А інформація про те, що в номері журналу використовуватимуться чорнила, змішані з кров’ю ВІЛ-інфікованих, міститься на обкладинці видання.

Журнал вийшов тиражем у три тисячі примірників. Коштує один такий номер п’ятдесят євро, а всі кошти, виручені від продажу, підуть на благодійність.

До речі, трохи раніше американські вчені створили імплантат для лікування пацієнтів з ВІЛ. Завбільшки він із сірник, його імплантують під шкіру, і він впорскуватиме лікарські препарати у відповідних дозах.

Ці препарати не дозволяють вірусу розмножуватися, що дає імунній системі відновлюватися і протистояти дії вірусу. Такий імплантат набагато ефективніший, ніж традиційні антиретровірусні препарати, що широко використовуються в медицині сьогодні. Тим більше, що препарат впорскуватиметься автоматично, без пропусків та будь-яких нагадувань.

Імплантат боротиметься з ВІЛ-інфекцією (фото з сайту http://svit24.net/zdorovie/132123-razrabotan-implantat-dlya-lecheniya-vich)
Імплантат боротиметься з ВІЛ-інфекцією (фото з сайту http://svit24.net/zdorovie/132123-razrabotan-implantat-dlya-lecheniya-vich)

Поки що було проведено випробування препарату на тваринах, і ніяких побічних ефектів виявлено не було. Імплант легко замінити в разі потреби. А замінювати його слід буде раз на рік.

Вчені вважають, що це великий і вагомий крок на шляху до повного лікування ВІЛ.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/05/05/hivplus/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.