Мешканка Небраски подала в суд на всіх геїв Автор: lesya · Опубліковано: 11.05.2015 23:29 · Розділ: Суспільство

Фото з сайту www.playground.ru
Фото з сайту www.playground.ru

Недавно одна літня мешканка США на ім’я Сільвія Дріскелл (Sylvia Driskell) подала до суду позов на всіх геїв світу. Жінка вважє гомосексуалізм незаконним і розпусним явищем.

Мешканка американського штату Небраска подала позов до окружного суду Омахи, в якому поскаржилася на всіх без винятку гомосексуалістів. Позовна заява зайняла сім сторінок, і в ній американка цитує уривки з Біблії, зазначаючи, що одностатеві зв'язки є протиприродними і огидними.

Шістдесятишестирічна Сільвія Дріскелл каже, що вона посланець Бога та його сина Ісуса Христа. Вона попрохала окружний суд встановити, чи не являються, бува, гомосексуальні зв’язки та нетрадиційна орієнтація гріхом.

Жінка відзначає, що й не думала, що доживе до того дня, коли «великий американський народ» і, зокрема, мешканці Небраски зможуть так спокійно і терпляче ставитися до непристойної поведінки окремих осіб.

Сільвія каже, що гомосексуалізм - це великий гріх, і це добре відомо представникам сексуальих меншин. Вони знають, що живуть у гріху, адже в іншому випадку не приховували б свою орієнтацію», - пише у позовній заяві Дріскелл.

Однак в суді відмовилися розглядати питання про гріховність одностатевих взаємин. І суддя окружного суду Омахи відхилив позов. Він пояснив, чому зробив це: Сільвія Дрічкелл просила суд з’ясувати, чи є гомосексуалізм гріхом, а такі справи перебувають поза компетенцією суду. Якщо б вона звернулася з вимогою визнавати незаконність одностатевих відносин, це була б уже інша справа. Однак і в такому випадку позов навряд чи розглянули, адже він би ставив під сумнів прийняті раніше у США закони.

Суддя також заявив, що існують інші інстанції, також доступні громадянам, яким і варто адресувати питання, які торкаються релігійної доктрини.

До речі, не так давно у США розгорівся скандал, в центрі якого теж опинилася нетрадиційна орієнтація. Власників пекарні Sweet Cakes by Melissa, розташованої в штаті Орегон, змусили заплатити штраф за відмову спекти торт на гомосексуальне весілля, зіславшись на те, що замовлення суперечило їхнім релігійним переконанням. Штрафні санкції викликали неабияке обурення користувачів Інтернету, які почали збір коштів на підтримку пекарського подружжя.

А в деяких штатах США на початку цього року прийняли закони, які дозволяють власникам різних фабрик, пекарень та розважальних закладів відмовити тим, чиї замовлення суперечать їхнім релігійним переконанням. Правда, такі законопроекти неабияк обурюють частину громадськості, зокрема, самих представників сексуальних меншин.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.