Apple створить власну соціальну мережу Автор: lesya · Опубліковано: 11.05.2015 18:58 · Розділ: Нові технології

Фото з сайту new-s.com.ua
Фото з сайту new-s.com.ua

Цими днями стало відомо, що компанія Apple має намір створити власну соціальну мережу. Недавно компанія отримала патент на соціальну мережу, що об'єднуватиме людей на основі їхнього способу життя та інтересів.

Заявку на відкриття соціальної мережі було зареєстровано в Бюро з реєстрації патентів і торгових марок у США. Нововведення отримало назву “Соціальні групи, засновані на основі способу життя”, що в оригіналі звучить як Lifestyle-Based Social Groups.

Заявку на створення такої соціальної мережі за інтересами було подано ще восени позаминулого року.

Працюватиме система наступним чином: смартфон, планшет чи інший мобільний пристрій користувача відстежуватиме дані про переміщення його власника, а також збиратиме інформацію про активність останнього. На основі зібраних даних соціальна мережа й пропонуватиме користувачам створити групу, засновану на його інтересах та звичках, або ж вступити у вже існуючу.

І ось у такий спосіб соціальна мережа допомагатиме людям зі схожим способом життя знайти одне одного, щоб створити, приміром, якусь спеціалізовану соціальну мережу.

Її члени з часом зможуть обмінюватися повідомленнями або ж організовувати зустрічі. Крім того, групи створюватимуться не тільки за бажанням користувача, але й анонімно.

А ще зібрані про користувача дані зроблять можливим впровадження додаткових функцій. Наприклад, пристрій зможе заздалегідь передбачати потрібну задачу, а також пропонувати додаткові функції, засновані на активності користувача та його місцезнаходженні.

Нововведення обіцяє бути досить цікавим, як, зрештою, й інші новинки Apple. Компанія не обмежується виробництвом смартфонів, які, власне, й допомогли їй вийти на ринок, а випускає чимало інших технологічних новинок.

Правда, останній пристрій від Apple - розумний годинник Apple Watch - вже встигли зламати. В Інтернеті з’явилося відео, на якому видно, як користувач встановив на пристрій браузер від Google.

Злом операційної системи годинника здійснив хакер під ніком Comex. Він зізнався користувачам, що завжди мріяв "носити" веб-браузер на своєму зап'ясті. Трохи старань, і мрія хакера здійснилася.

Яким чином він обійшов захист WatchOS і встановив на годиннику Google, не повідомляється, але експерти припускають, що зробити це вдалося за допомогою css- і js-фреймворку UIKit.

Джерело: http://ura-inform.com/ru/society/2015/05/11/apple-sozdaet-sobstvennuju-sotsset

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.