Кореянка здала на права з 950-ої спроби Автор: lesya · Опубліковано: 11.05.2015 15:55 · Розділ: Авто-мото

Уявити сучасне життя без автомобілів дуже тяжко. І якщо ще якась кількість людей справляється в повсякденному житті без власного авто, то для багатьох наявність автомобіля є життєвою необхідністю.

Для одних це єдине джерело доходу, для інших - незамінний засіб зв’язку з інфраструктурою. А для декого автомобіль - це ще й виразник статусу. Як би там не було, одразу ж по досягненню певного віку багато хто замислюється над отриманням водійських прав.

Правда, далеко не всім навчання дається легко. А комусь здати іспит в автошколі заважає хвилювання. Щоб перевірити себе безпосередньо перед іспитом і не викинути грошей, витрачених на навчання, на вітер, варто купити билеты как в ГАИ, які не одному допомогли досконало підготуватися до екзаменів.

Правда, є такі люди, яким, очевидно, водити авто не судилося. І здати на водійські права їм вдається далеко не з першого разу. Проте рекордсменкою у цій справі стала одна мешканка Південної Кореї. Жінка витратила дуже багато часу і виявила неабияку наполегливість, щоб врешті-решт отримати водійські права.

Літній мешканці Південної Кореї виповнилося шістдесят шість, як вона отримала посвідчення водія. Це була її дев’ятсот п’ятдесята спроба скласти іспити.

Здобувати права жінка на ім’я Чха Са Сун почала з 2005 року. З того часу вона щодня відвідувала школу, бажаючи будь-що навчитися водити авто і здати надокучливий екзамен.

Прославилася вона вже після того, як провалила іспит в сімсотий раз. Тоді про невезучу стареньку написали місцеві журналісти.

Щоб отримати посвідчення водія у Південній Кореї, потрібно набрати шістдесят балів. Максимальна кількість балів - сто. Кожного разу Чха недобирала зовсім небагато. І лише недавно їй таки вдалося скласти іспит, подолавши заповітний рубіж в п’ятдесят балів.

Кореянка здала на права з 950 спроби (фото з сайту tengrinews.kz)
Кореянка здала на права з 950 спроби (фото з сайту tengrinews.kz)

Співробітник автошколи, в якій протягом семи років намагалася здати іспити старенька, зізнався, що навіть трішки заздрить наполегливості Чха.

Ймовірно, скласти іспит старенькій допоміг той факт, що один офіцер поліції, що працює у відділі з проведення тестів для водіїв, пообіцяв особисто спорудити меморіальну дошку, якщо Са Сун цього разу складе іспит.

Однак посвідчення водія жінка ще не отримала. Їй ще належить скласти тест на водіння, і якщо Чха набере необхідну кількість балів, то отримає заповітні права.

Про кореянку відомо тільки те, що вона займається продажем фруктів і овочів, а також продає побутові товари. Жнінка возить товари, використовуючи ручний візок, але бажання розширити бізнес вимагає придбання автомобіля. Всього на теоретичну частину екзамену жінка витратила суму в чотири тисячі двісті американських доларів.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.