Apple встановить в магазинах сейфи для зберігання золотих Apple Watch Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2015 15:13 · Розділ: Нові технології

Сьогодні в банках, офісах та навіть квартирах широко використовуються сейфи: вони дозволяють зберігати гроші, цінні папери та, приміром, коштовності від нападу зловмисників.

Однак далеко не завжди є потреба використовувати сейф з підвищеним рівнем безпеки, тому паралельно використовуються металеві шафи - в офісах їх встановлюють для зберігання документів та особистих речей співробітників, в під’їздах багатоповерхівок - для отримання кореспондеції, повідомлень з банку та різних державних установ.

Та все ж коли мова йде про насправді цінні речі, сейф стає просто необхідним. Це добре розуміють у компанії Apple - у фірмових магазинах марки тут було вирішено встановити спеціальні сейфи, в яких зберігатимуть розумні годинники Apple Watch, виконані в золоті.

Золоті годинники зберігатимуть у сейфах (фото з сайту www.macdigger.ru)
Золоті годинники зберігатимуть у сейфах (фото з сайту www.macdigger.ru)

Про це стало відомо ще у березні цього року. Годиннрик Apple Watch, мали вийти в квітні у трьох модифікаціях. Перша - це Apple Watch Sport, годинник, захищений від води та пилу, друга - це Apple Watch з екраном, виготовленим із сапфірового скла, зі сталевим корпусом. Третя модель - найдорожча: її корпус виготовлено із золота. Це Apple Watch Edition, у якого, до речі, теж сапфірове скло.

А ще їх зважуватимуть (фото з сайту macgear.su)
А ще їх зважуватимуть (фото з сайту macgear.su)

А оскільки Apple Watch Edition коштуватиме недешево, то компанія вирішила впровадити у фірмових магазинах заходи, що поширені у ювелірних магазинах. Зразки годинників виставлятимуться в торгових залах, але на ніч їх прибиратимуть у спеціальні сейфи. Тут же зберігатимуться й інші пристрої, призначені для продажу.

При цьому Apple дозволятиме користувачам міряти різні моделі своїх годинників, вибираючи за бажанням різні типи браслетів та ремінців. А ще в магазинах встановлять спеціальні ваги, щоб вимірювати точний вміст золота в різних моделях Apple Watch Edition - це на той випадок, якщо пристрій захочуть повернути чи замінити.

На даний час компанія Apple анонсувала тільки стартову ціну на розумні годинники - це триста сорок дев’ять доларів. Але, за даними журналістів, модель Apple Watch Sport коштуватиме щонайменше п’ять сотень доларів, а за розумний годинник компанії в золотому корпусі Apple Watch Edition доведеться заплатити від чотирьох до п’яти тисяч доларів.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.