Звичні речі і їх незвичне застосування Автор: lesya · Опубліковано: 09.05.2015 13:28 · Розділ: Цікаві факти

Є багато речей, які ми використовуємо у повсякденному житті і про які, здавалося б, знаємо все. В реальності ж ситуація складається по-іншому: звичні для нас речі можна використовувати в зовсім незвичний цілях.

1. Щоб освіжити приміщення, зовсім не обов’язково купувати освіжувач повітря, який, як-не-як, містить чимало хімічних сполук, які в надто чутливих людей можуть викликати алергію. Якщо вдома є діти, то теж краще віддати перевагу натуральним компонентам. А тут варіантів є чимало.

В якості освіжувача повітря можна використовувати викорстанні чайні пакетики. Помістивши кілька такий пакетиків у холодильник, ви зможете нейтралізувати неприємний запах. Справитися з цим завданням може і сода - кілька ложок соди в склянці, і на тиждень-два ви можете забути про неприємні запахи в холодильнику.

В якості освіжувача можна використовувати і дерев’яне вугілля - воно не лише нейтралізує неприємні аромати, але й очищає повітря від шкідливих мікроорганізмів.

2. Для очищення столового срібла можна використовувати… бананову шкірку. Потрібно лише провести внутрішньої стороною лушпиння по столовому прибору, і він засяє, як новий.

3. Відчистити і освіжити взуття допоможе звичайний крем для рук - він надасть взуттю блиску, зробить шкіру м’якшою і захистить від промокання.

Крем для рук відчистить взуття (фото з сайту forum.ladoshki.ch)
Крем для рук відчистить взуття (фото з сайту forum.ladoshki.ch)

4. За допомогою оцту можна відчистити старі синтетичні пензлі. Для цього оцет слід нагріти до гарячого, а тоді помістити в нього пензлі на півгодини. Вони стануть як нові.

5. Наступна процедура дуже актуальна літом, коли комарі стають особливо злісними і голодними. Щоб усунути свербіж на місці укусу комара, потрібно змастити його розчином звичайного аспірину. Півтаблетки слід розтовкти, додати кілька крапель води, щоб вийшла кашоподібна суміш.

6. Нагострити старі ножиці можна в домашніх умовах. Для цього вам знадобиться шматок алюмінієвої фольги. Складіть її в декілька разів і переріжте ножицями. Повторіть декілька разів. Така процедура нагострить леза ножиців.

7. Чайні пакетики не лише освіжують повітря, а можуть… виводити бородавки. Основна діюча речовина - дубильна речовина, що міститься в чаї. Вона й виводить бородавки. Для цього тричі на день на п’ятнадцять хвилин слід прикладати до бородавки замочений попередньо в гарячій воді чайний пакетик.


Інші новини розділу