Зіграй у футбол на даху хмарочоса та інші ідеї для оформлення дахів висотних будинків Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2015 13:39 · Розділ: Життя

В сучасних мегаполісах спостерігається гостра нестача територій - ніде будувати нові будинки, не говорячи вже про парки, сквери та футбольні поля. Саме тому винахідники примудряються використовувати кожну п’ядь вільної території. І дахи хмарочосів стали для них справжнім порятунком.

Справді, хмарочоси займають чималі площі, і в нас вони поки що в більшості своїй пустують. А ось за кордоном, де густота населення мегаполісів змушує шукати виходи з кризи, викликаної нестачею територій, дахи висотних будинків використовують в найрізноманітніших цілях. Поговоримо про найбільше незвичні ідеї використання даху.

До речі, деякі з ідей можна використати і у власному будинку. Правда, щоб організувати чудове місце відпочинку на даху, він, цей дах, має бути плоским. Якщо ж новаторські ідеї вам не до вподоби, можете знайти завод где купить мягкую кровлю, і виготовити традиційний дах, вкритий бітумною черепицею.

Та якщо хочете поекспериментувати, ласкаво просимо в захопливу подорож дахами найоригінальніших будівель світу.

У США та Японії на дахах будівель будують ресторани. Від краєвиду, що відкривається, і справді подих перехоплює. Найкращий варіант для романтичної вечері під зірками. До речі, подібні ресторани з’являються і в наших містах. А ще на дахах хмарочосів влаштовують кінотеатри та СПА-салони.

Фото з сайту http://www.liveinternet.ru/users/marina_108/post332630451/
Фото з сайту http://www.liveinternet.ru/users/marina_108/post332630451/

А в японському Токіо на даху одного з будинків в самому центрі міста збудували ціле футбольне поле. Бажаючих поганяти м’яча в самісінькому центрі столиці хоч греблю гати. Автори проекту кажуть, що планують обладнати схожі спортивні майданчики і в інших регіонах міста.

Фото з сайту http://www.liveinternet.ru/users/marina_108/post332630451/
Фото з сайту http://www.liveinternet.ru/users/marina_108/post332630451/

Досить популярним трендом стало вирощування на даху хмарочосів і висотних будівель сади. Ідея і справді чудова - що може бути краще, ніж можливість відпочити в оточенні зелені та квітів, не виходячи з власного дому, а лише піднявшись на ліфті на останній поверх?

Фото з www.ecobyt.ru
Фото з www.ecobyt.ru

Використовують дахи будівель і для басейнів. Один такий басейн, що вважається найвищим в світі, знаходиться в Сингапурі. При чому збудували його на даху одразу трьох хмарочосів.

Фото з http://www.liveinternet.ru/users/marina_108/post332630451/
Фото з http://www.liveinternet.ru/users/marina_108/post332630451/


Зроблений він у вигляді такого собі човна з нержавіючої сталі, що опирається одразу на три будинки. спеціальні шарніри дозволяють конструкції зберігати однакове положення, незважаючи на рух веж під впливом вітру. Довжина цього творіння - сто сорок шість метрів, а на його будівництво було витрачено вісімдесят мільйонів доларів.

Фото з http://www.mirkrasiv.ru/articles/samyi-vysokii-basein-v-mire-na-kryshe-neboskreba-marina-bay-sands-skypark-singapur.html
Фото з http://www.mirkrasiv.ru/articles/samyi-vysokii-basein-v-mire-na-kryshe-neboskreba-marina-bay-sands-skypark-singapur.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.