Колишня стюардеса подала позов на авіакомпанію через трубу, яка облила її нечистотами Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2015 12:00 · Розділ: Події у світі

Недавно жахлива неприємність трапилася з колишньою стюардесою компанії Delta Air Lines. Після неприємного інциденту, що стався зі стюардесою на робочому місці, Тіна Брок вирішила звернутися до суду. Вона розраховує отримати кругленьку суму в якості компенсації моральних збитків.

Стався інцидент в аеропорту Атланти імені Хартсфілд Джексон. Тіна пішла в кімнату відпочинку під залом А, щоб трохи перепочити під час тривалої зупинки. І тут зі стелі на неї почала текти смердюча рідина.

Стюардеса підхопилася й спробувала відсунути від потоку валізи та інші цінні речі, а тоді зрозуміла, що зі стелі на неї течуть неочищені стокові води.

Каналізаційні відходи залили дівчину з ніг до голови. Можливо, аварії вдалося б уникнути, якщо використовувався сололифт для канализации, однак сталося те, що сталося.

В аеропорту не захотіли рятувати залитих нечистотами стюардес (фото з сайту http://www.americaru.com/news/80615)
В аеропорту не захотіли рятувати залитих нечистотами стюардес (фото з сайту http://www.americaru.com/news/80615)

В результаті аварії ні Тіна Брок, ні інші присутні в залі не змогли покинути приміщення. Нечистоти потрапляли навіть у рот, каже Брок.

Аварія була настільки сильною, що в залі відпочинку на підлозі натекла калюжа глибиною до тридцяти сантиметрів. Шоковані дівчата, щоб хоч трохи сховатися від нечистот, забралися в шафу, однак і це їм мало допомогло. Тіну, як вона розповіла у позові, постійно рвало від жахливого і нестерпного смороду.

Більше того, коли несправність усунули, ніхто не захотів заходити в кімнату, щоб допомогти співробітницям вибратися зі смердючої рідини. Їм тільки кинули сміттєві пакети, забравшись у які вони й вийшли з кімнати, де їх уже зустріли та провели в найближчий душ.

Після інциденту Тіна не забажала працювати в компанії. Вона разом з чоловіком Джо Філіппсом вирішила подати до суду Атланти на компанію Atlanta Airlines Terminal Corp., яка несе відповідальність за утримання співробітників під залом А.

Тепер колишня стюардеса має намір домогтися відшкодування матеріальних та моральних збитків. Як кажуть медики, інцидент таки вплинув на її життя. Тіні Брок поставили діагноз «посттравматичний стресовий розлад», і тепер жінка потребує постійної медичної допомоги. Крім того, їй довелося звільнитися з компанії в Delta Air Lines, адже працювати після того, що сталося, вона там більше не могла. Пережита неприємність і справді завдала психологічної травми Тіні: вона не може нормально спати, а також не хоче займатися сексом з чоловіком.


Інші новини розділу