Як зробити фігуру ідеальною без надмірних зусиль Автор: lesya · Опубліковано: 08.05.2015 09:41 · Розділ: Краса і здоров'я

Весна семимильними кроками мандрує вулицями міста, а отже, все жіноцтво, молодше за 90, збадьорилося: каблучки, легкі плаття, топики-шортики роблять кращу половину людства ще привабливішою та чарівнішою. І тільки десь в закутку свідомості гадючкою причаїлась думка: а чи готова я ?.. Адже, для чарівливого, жіночного образу модного вбрання замало. Для повноти вражень необхідні ще струнка фігура, легка хода, пряма постава, свіже личко та звабливий блиск в очах. А щоб додати все це в арсенал нашої звабливості, доведеться (вибачте за грубу життєву прозу) чимало попотіти, причому в прямому сенсі теж.

Отож, усім, хто хоче зустріти весну у всеозброєнні, пропонуємо прості правила для звабливої фігури.

Якщо вам необхідно позбутися кількох зайвих кілограмів, уважно перегляньте свій раціон. Звичайно, коли ви входите в число тих везунчиків, яких природа обдарувала прискореним метаболізмом, то цей пункт ви можете пропустити. Але й тим, кому пощастило менше, засмучуватися не варто, адже існує немало різних методів прискорення обміну речовин і, без сумніву, котрийсь із них вам буде до снаги.

До збалансованого харчування додайте помірні фізичні навантаження – результат не забариться. Варто зазначити, що до качання м'язів слід підходити без фанатизму, види тренувань потрібно чергувати. Оптимальним варіантом буде заняття кілька разів на тиждень, проте строго періодично, без пропусків тренувань.

Фото з сайту fitnessguides.ru
Фото з сайту fitnessguides.ru

Щоденно робіть легкі розминки – при сидячій роботі необхідно перериватися через кожних 30 – 45 хвилин. Під час такої перерви можна зробити кілька присідань, нахилів, потягань. Це допоможе зняти напругу з м'язів спини. Не слід забувати також про ходьбу пішки, особливо в сонячний день по свіжому повітрі – таким чином ви вбиваєте кількох зайців одночасно: спалюєте калорії, качаєте ноги, насичуєте організм киснем, піддаєте його дії ультрафіолету, необхідного для прискорення метаболізму і просто насолоджуєтеся відпочинком.

Не слід хапатися за всі вправи, які ви знайшли в просторах всесвітньої мережі – це на під силу навіть міфічним Титанам. Варто вибрати ті вправи, які підходять саме вам, тобто, формують ті частини тіла, які вам необхідно покращити.

Пам'ятайте,що:
- віджимання, вправи з використанням гантелей, штанги (цена вполне приемлема) – це гарні плечі та підтягнуті груди;
- нахили та повороти в різні сторони, вправи з обручем – струнка спина та тонка талія;
- вправи на втягування живота та накачування пресу – підтягнутий плаский животик;
- махи ногами, присідання, ходьба, підйом сходами та розтяжки допоможуть вашим ніжкам придбати ідеальну форму.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.