Американка знайшла в устриці, замовленій у ресторані, 50 перлин Автор: lesya · Опубліковано: 07.05.2015 12:19 · Розділ: Події у світі

Справжній скарб недавно відшукала відвідувачка Франклінського ресторану Puckett's Boathouse. Американка Тоні Елліот завітала до закладу, щоб з’їсти смачний делікатес - сиру устрицю. Але поласувати морепродуктом їй не судилося - в устриці вона знайшла аж п’ятдесят перлин.

Відкусивши шматочок делікатесу, п’ятдесятитрирічна мешканка штату Теннессі відчула, що її зуби натрапили на щось тверде. Спершу вона подумала, що то їй відламався шматок зуба. Але на жінку чекала несподіванка - у своїй тарілці вона виявила… сорок дев’ять перлин.

Адміністратор закладу Грег Херджест розповів, що раніше в Puckett's Boathouse подібних інцидентів не траплялося. Бувало, клієнтам попадалася одна перлина, але п’ятдесят за один раз - це занадто.

Ще Грег розповів, що молюсків, яких подають в їхньому ресторані, збирають в Мексиканській затоці, що в штаті Луїзіана. Тож бажаючі віднайти справжній скарб можуть вирушити туди за пошуками багатих на перли молюсків.

Після того, як відвідувачка ресторану виявила в устриці перлини, вона попрохала співробітників закладу обібрати їх від м’яса. Коли перлини очистили, їх віддали щасливій володарці. Херджест пояснив, що, оскільки сама устриця належала американці, то ї знахідка повинна була дістатися їй. Цей випадок господар закладу зрівняв з виграшем у лотереї.

Правда, перлини досить маленькі за розмірами, тому просвердлити їх звичайним способом навряд чи вдасться, а отже, невідомо чи вийде зробити з них розкішне намисто. Та, скоріше за все, американка таки знайде їм правильне застосування.

До речі, схожі випадки час від часу трапляються в світі. Кілька років тому один британець, щоб вилікувати похмілля, вирішив замовити кілька свіжих устриць. Мешканець корнуолльского міста Ньюкі Джеймс Хамфріс придбав устриці в місцевому рибному магазині. Чоловік навіть не підозрював, що на нього чекає приємна несподіванка. Розкривши устрицю, він виявив всередині перлину ідеальної форми. Британець вирішив зробити з неї прикрасу.

А ще раніше, в 2008 році, в ліванському місті Тир п’ятдесятирічна кухарка ресторану Al Fanar виявила в одній з устриць, яку мала подати на стіл, двадцять шість перлин. Працювала вона кухаркою в закладі, що належав її синові, тож і перлини дісталися їй. Разом із сином вона, до речі, збиралася зробити заявку в Книгу рекордів Гіннесса. Але, схоже, запізнилася.

Джерело: http://supreme2.ru/9579-v-ustrice-obnaruzhili-polsotni-zhemchuzhin/

Інші новини розділу