У Китаї злодії вкрали 410 метрів "уже прокладеної" дороги Автор: lesya · Опубліковано: 07.05.2015 19:58 · Розділ: Кримінал

Китайські злодії продемонстрували неабияку майстерність: вони вмудрилися вкрасти “вже прокладену дорогу”. Сталася подія в міському окрузі Наньтун (провінція Цзянсу). Тут невідомі зловмисники зуміли вкрасти чотириста десять метрів дорожнього полотна.

І що найцікавіше: скидається на те, що злочинцям ніхто не перешкоджав у їхній темній справі, адже на викрадення дороги у них пішло два дні.

Злочинців, як згодом з’ясувалося, було двоє. Вони навіть не намагалися приховати свою злочинну діяльність. Зловмисникам вдалося провести злочинну діяльність, використовуючи екскаватор та вантажівку.

Використовуючи важку техніку, злодії за два дні поцупили бетонні плити, якими була викладена дорога, загальна маса яких склала шістсот тридцять тонн.

І лише на другий день після проведення робіт місцеві мешканці запідозрили, що коїться щось неладне. Вирішивши, що екскаватор не належить дорожнім службам, вони звернулися в поліцію. Поліція, що приїхала на місце злочину, провела бесіду з місцевою адміністрацією та комунальними службами, в результаті чого припущення підтвердилися: ані найменшого відношення до демонтажу дороги не має.

Однак і на розшук зловмисників поліція багато часу не витратила. Переглянувши відеозаписи з дорожніх камер стеження, розташованих на місці злочину, правоохоронці швидко знайшли вантажівку з плитами і без труднощів встановили особу водія. Вже після того, як злочинця заарештували, він пояснив поліцейським, що спонукало його на скоєння злочину. Зловмисник-невдаха розповів, що дорогою користуються украй рідко, тому він вирішив, що нікому не буде діла, якщо він поцупить кілька бетонних плит і їх продасть.

До речі, покупців зловмисники відшукали досить швидко - якраз під час здійснення операції “куплі-продажу”. Якщо б поліція трохи затрималася, вкраденим дорожнім плитам знайшли б застосування на одній з місцевих шахт.

Дорога, що привабила злодіїв, була збудована в 2008 році. Вона була в дуже гарному стані - дорогою й справді мало користувалися.

Власника вантажівки на ім’я Гу заарештували, а його подільника Яна випустили під заставу - з вимогою з’явитися в суд за першим же повідомленням. Тепер зловмисникам загрожує серйозне покарання, і це при тому, що навіть у випадку успішної справи вони не заробили б надто багато. За дорожнє покриття китайці сподівалися виручити суму, що дорівнює двом тисячам шістсот американських доларів.

Джерело: http://creativpodiya.com/?p=40419

Інші новини розділу