Конкурс на найкращі вуса пройшов у Бельгії Автор: lesya · Опубліковано: 06.05.2015 23:13 · Розділ: Події у світі

Досить цікавий конкурс пройшов цими днями у Бельгії - тут вибрали володаря найкращих у світі… вусів. Конкурс на найкрасивіші вуса вже заслуговує називатися традиційним, адже його в країні проводять вшосте. Цьогорічний конкурс пройшов у Брюсселі на площі Jeu De Balle.

Відзначимо, що подібні конкурси проводяться не лише в Бельгії, а й в інших країнах світу. Володаря найкращих вусів визначають в Австрії, Німеччині, Норвегії та Італії.

До конкурсу, як повідомляють зарубіжні ЗМІ, учасники підготувалися ґрунтовно - вони провели перед дзеркалом по кілька годин. А найзапекліші навіть звернулися за допомогою стилістів.

Переможцем цьогорічного конкурсу став п’ятдесятитрьохрічний співробітник поліції на ім’я Бернар.

Переможцем минулорічного конкурсу був бельгієць Рікардо. Він і передав кубок володаря найкращих вусів новоспеченому лауреатові.

Що ж стосується Рікардо, то він щодня на догляд за вусами витрачає щонайменше по півгодини. Щоб закрутити свої двадцятисантиметрові вуса, чоловік використовує пляшку з-під вина.

А новоспечений переможець, як дізналися журналісти, перед тим, як укласти вуса, розпарює їх гарячою водою.

Схожий чемпіонат пройшов трохи раніше у США. В штаті Орегон в місті Портленд зібралося три тисячі чоловіків, які в рамках конкурсу World Beard and Moustache Championships позмагалися за звання найкращого бороданя та найкращого вусача у США.

Бороди, представлені на конкурсі, вражають своєю химерністю. Хтось підкручував вуса, роблячи химерні кучері, а інші учасники взагалі начісували бороди так, що ті перетворювалися на химерні скульптури. Дехто до образу додавав ще й бакенбарди, що стирчали вгору.

Конкурс в США
Конкурс в США


Конкурс у США
Конкурс у США


А те, що витворяють з собою французи, взагалі розумінню не піддається. Їхні вуса та бороди - це справжні витвори мистецтва. Учасники французького конкурсу підкручують вуса феном та спеціальним валиком, а в одного німецького перукаря Елмара Вайссера навіть виросла борода у формі журавля.

Борода з журавлем (фото з сайту http://bigpicture.ru/?p=330738)
Борода з журавлем (фото з сайту http://bigpicture.ru/?p=330738)

Раніше ми писали про ще один цікавий конкурс - конкурс на кращу заморожену зачіску. Учасники цього дійства занурювалися в гарячий гейзер, розташований в Канаді, а тоді виринали на повітря, температура якого сягала мінус тридцяти за Цельсієм.

В результаті на їхніх головах утворювалися кумедні скульптури, змайстровані теплою водою та морозом.

Джерело: http://creativpodiya.com/?p=40463

Інші новини розділу