Американський мер прославився після того, як пішов у туалет, забувши вимкнути мікрофон Автор: lesya · Опубліковано: 06.05.2015 20:21 · Розділ: Події у світі

Недавно мер американського міста добряче сконфузився. Під час засідання міської ради чоловік пішов в туалет і забув вимкнути мікрофон. В результаті все те, що він робив у туалеті, почули присутні на конференції, а потім і Інтернет-користувачі.

Відеоролик, що з’явився в Інтернеті, переглянуло сотні тисяч користувачів. Нічого такого особливого там немає, але той факт, що головний герой відео - сам мер, привернув увагу тисяч користувачів.

А сталося ось що: під час засідання міської ради мер міста Джopджтaун Дeйл Рocc вирішив справити нужду. Чоловік встав і покинув приміщення, але забув вимкнути мікрофон. В результаті всі присутні почули звуки, які видає чи не кожна людина при відвідуванні туалету.

Присутні не змогли стримати посмішки - дуже вже курйозною видалася їм ситуація. Тим більше, що в той час на засіданні обговорювалася досить серйозна проблема: стійкість багатьох сучасних захворювань до антибіотиків.

Дівчина, яка якраз виступала, не змогла стримати сміху. Зрештою, насмішив мер і інших присутніх.

Правда, коли він повернувся, всі зробили вигляд, ніби нічого не сталося. Воно-то так, не сталося й справді нічого смертельного. Але ось меру, напевне, було трішки не по собі, коли він побачив на обличчі присутніх приховані посмішки.

Далі хтось із присутніх виклав відео в Інтернет, і найприскіпливіші з користувачів помітили, що мер навіть не вимив рук після відвідин туалету. Не годиться так поводитися главі міста!

Сам Дейл Росс був здивований тим, наскільки популярним стало відео. Однак те, що сталося, його анітрохи не збентежило: “Думаю, що кожен має до цього певне відношення. І коли кличе природа, приходиться йти”, - прокоментував ситуацію Росс.

Однак для мера, як не крути, похід в туалет закінчився вдало. А ось одному американцеві пощастило менше - коли він, сходивши в туалет, вирішив злити воду, унітаз несподівано зірвався. Чоловік отримав цілу купу поранень, але, на щастя, залишився живий.

А сталося ось що: в домі чоловіка відключили воду. А коли водопостачання відновили, в трубі утворилася повітряна пробка. Коли чоловік смикнув за злив, щоб перевірити, чи набирається вода в бачок, стався вибух. Він знепритомнів, а коли прийшов до тями, зрозумів що сталося. п'ятдесятивосьмирічний мешканець Нью-Йорка поїхав до лікарні, де йому наклали більше тридцяти швів.

Джерело: http://ultramir.net/curious/12446-mer-goroda-dzhordzhtaun-ne-otklyuchil-mikrofon-uydya-v-ubornuyu-vi

Інші новини розділу