В Японії з'явився готель для любителів поплакати Автор: lesya · Опубліковано: 06.05.2015 17:41 · Розділ: Життя

Адміністрація одного японського готелю вирішила зробити номери для відвідувачів максимально комфортними. При чому вирішено було враховувати інтереси всіх без винятку постояльців, навіть тих, хто любить поплакати.

Так, недавно тут було обладнано кілька кімнат спеціально для тих, хто любить полити сльози з будь-якого приводу.

Номери облаштовано так, щоб ті, хто хоче вдосталь поридати, могли зробити це, нікого не соромлячись.

А щоб створити відповідний настрій, в номерах є ціла колекція фільмів та серіалів, при перегляді яких стримати сльози практично неможливо.

Диво-готель з таким цікавим нововведенням з’явився у Токіо. Адміністрація закладу очікує, що “плаксиві” кімнати користуватимуться популярністю у чоловіків, адже суспільні стереотипи забороняють чоловікам плакати й бути сентиментальними.

Ініціатори цього незвичайного нововведення продумали все до найменших дрібниць: щоб оточуючі не помітили, чим займаються постояльці спеціальних номерів, останнім пропонується комплекс процедур, спрямованих на усунення наслідків багатогодинного ридання. Приміром, спеціалісти допоможуть плаксивим відвідувачам усунути набряки під очима.

Фільми та мелодрами допоможуть створити відповідний настрій (фото з сайту http://chto-proishodit.ru/)
Фільми та мелодрами допоможуть створити відповідний настрій (фото з сайту http://chto-proishodit.ru/)

Адміністрація готелю висловила сподівання, що номери для жалісливих осіб користуватимуться популярністю як серед японців, так і серед туристів. Вони дозволять вивільнити негативні емоції чоловікам, які не можуть собі такого дозволити у повсякденному житті, а також допоможуть представницям прекрасної статі, які разом зі сльозами позбудуться негативних емоцій та інших повсякденних переживань.

Бажаючі поплакати в японському готелі до кінця літа матимуть шанс зробити це зі знижкою. До вересня за добу ридання в цьому готелі доведеться заплатити вісімдесят чотири долари, а далі тариф планують підняти.

До речі, японці досить трепетно та уважно ставляться до здатності людини плакати. Мешканці цієї країни вважають, що саме плач вивільняє душу від усього негативу, звільняючи місце для радості.

Тут навіть проводять спеціальні фестивалі, в рамках яких борці сумо провокують немовлят, спонукаючи їх плакати. Японці вважають, що плач дуже корисний для дитячої психіки, що він сприяє розвитку грудного відділу та зміцненню шийних хребців. А стародавні люди вірували, що плач здатен звільняти людей від демонів.

Джерело: http://mir24.tv/news/world/12533524

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.