4 способи розважити малюка Автор: lesya · Опубліковано: 06.05.2015 15:24 · Розділ: Розваги

Для повноцінного розвитку дитині потрібне не лише навчання, але й розваги, адже дуже часто ігрові методи можуть бути ще й навчальними.

Розваги бувають різними. Можна відвести маля на надувные лабиринты для детей - це прекрасна можливість активно провести час. А можна, озброївшись підручними засобами, влаштувати прекрасні розваги вдома. Або якщо не вдома то на власному подвір’ї. Трохи креативу і творчого мислення, і ви самі незчуєтеся, як з захопленням, не меншим від дитячого, надуватимете кольорові бульбашки чи малюватимете піною.

1. Перший варіант таких розваг - це мильні бульбашки. Щоправда, видувати ви їх будете незвичним способом. Для цього вам знадобиться пластикова пляшка, клейка стрічка або скотч, стара чиста шкарпетка, вода та трохи миючого засобу для посуду. Можна ще використовувати барвник.

Далі потрібно відрізати від пляшки дно, натягнути на нього обрізану шкарпетку і туго закріпити скотчем. Тоді в мисці чи іншій ємності розводите воду, додаючи до неї кілька крапель рідини для миття посуду. В цю рідину замочуєте край пляшки зі шкарпеткою, обережно витягуєте і починаєте дути з протилежного боку.

2. Наступний вид розваги - водні бомбочки. Для них вам знадобиться кілька мочалок та гумових спонжиків, міцна мотузка, ножиці та вода.

Різнокольорові губки і спонжики потрібно нарізати на тонкі смужки, зібрати їх в пучок і туго перев’язати міцною ниткою. На одну бомбочку знадобиться десь із дванадцять смужок. Тоді можете закинути такі бомбочки у відро з водою, дочекатися, коли натягнуть води, та тоді гратися ними так, як граєтеся у сніжки.

3. Більшості дітей дуже подобається малювати. А ідея самому створити фарби, за допомогою яких можна виготовляти об’ємні малюнки, взагалі приведе їх у захват.

Фото з www.youtube.com
Фото з www.youtube.com


Для виготовлення таких фарб вам знадобиться піна для гоління, харчові барвники, і банка звичайного шкільного клею. Клей і піну треба змішувати в рівних кількостях, а робити це краще в невеличких пакетиках із застібкою. У кожен пакетик засипаєте барвник і легенько переміщуєте отриману масу. Малювати краще на картоні чи на фанері. Можна попередньо розмітити контури малюнків.

Коли ж малюк визначиться з тим, що йому малювати, акуратно обріжте кінчики пакетиків і покажіть, як треба видавлювати масу. Готовий малюнок має висихати від дванадцяти годин до однієї доби.

4. Якщо ви побували на морі і привезли звідти колекцію ракушок, можете зробити з них чудову математичну гру. Для цього вам потрібно взяти невеликий пластиковий піднос, двадцять ракушок і маркер, що пише по кераміці. На ракушці з внутрішнього боку пишете цифри від одного до десяти. Потім малюєте ще один десяток. Грати в таку гру можна удвох. Ракушки слід розмістити на підносі цифрою вниз. Тоді дорослий бере цифру, називає її, і малюк повинен взяти таку саму цифру. Якщо обидві цифри на ракушках співпадають, їх кладуть цифрою догори, і так до тих пір, поки всі ракушки не будуть обернені.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.