В Китаї збудували гігантський громадський туалет в стилі середньовічного європейського замку Автор: lesya · Опубліковано: 05.05.2015 23:37 · Розділ: Події у світі

Недавно у Китаї з’явилася дуже цікава і оригінальна будівля з вельми корисним призначенням - це громадський туалет, розрахований на дві тисячі осіб.

Збудували оригінальну будівлю, що, ймовірно, стане окремою визначною пам’яткою, на одній з людних вулиць китайського міста Чунцин, популярного туристичного центру країни. Будівля зовні нічим не нагадує гігантський громадський туалет, тож без підказки чи попередньої підготовки навряд чи здогадаєшся, чим займаються люди всередині.

За даними китайського сайту Tencent News, це "найбільший", "дуже дизайнерський", "абсолютно геніальний" туалет, збудований у вигляді середньовічного європейського замку.

Туалет і справді гігантський. За один раз будівля зможе вмістити до двох тисяч відвідувачів. Однак туалет запрошує туристів не тільки справити нужду, але й помилуватися чудовим краєвидом навколо туалету, а також ознайомитися з цікавою колекцією, що знаходиться всередині будівлі.

А милуватися тут і справді є чим. Навколо приміщення туалету було висаджено гігантські бамбуки, і вони створюють відповідну атмосферу. А всередині, окрім звичайних кабінок-вбиралень, є ще "чудова колекція порно-туалетів".

І поки одні не можуть приховати захвату від винаходу китайських архітекторів, інших обурює таке творіння. Приміром, на англомовному ресурсі Shanghaiist з’явилася стаття, в якій критикується химерний винахід чунцинських архітекторів.

Так, користувачі сайту кажуть, що зовні будівля надто скидається на архітектуру Гауді в Барселонському Парку Гуель. І якщо б Гауді дізнався, що його творіння надихне китайців на створення гігантського громадського туалету, то митець напевне б у могилі перевернувся.

Користувачі соціальної мережі Facebook теж повважали туалет в стилі європейського замку образливим. Вони кажуть, що добре було б “помститися” китайцям, збудувавши вбиральню в стилі Забороненого міста.

Відзначимо, що “туалетна” проблема в Китаї стоїть досить гостро - невеличкі кабінки, що знаходяться неподалік визначних пам’яток, змушують туристів затримувати подих: від них іде нестерпний сморід. Та недавно влада Китаю пообіцяла провести “туалетну” революцію - все заради туриста.

Тож уже в найближчі три роки в країні збудують тридцять три тисячі нових громадських туалетів та відремонтують двадцять п’ять тисяч старих. Туалети відповідатимуть тризірковому рівню.

Сьогодні туалети в Китаї - це щось моторошне і жахливе. Це такі собі приміщення з дірами-вбиральнями, які не мають ні перегородок, ні унітазів.

Джерело: .http://realty.newsru.com/article/30apr2015/chongqing_toil

Інші новини розділу