Американські соціологи склали рейтинг найбільш “питущих” професій Автор: lesya · Опубліковано: 05.05.2015 21:07 · Розділ: Суспільство

Недавно американські соціологи вирішили з’ясувати, представники яких професій найчастіше полюбляють хильнути зайвого. В результаті вони склали такий собі рейтинг найбільш “питущих” професій.

В результаті проведеного дослідження, яким займалися представники Міністерства охорони здоров'я та співробітники соціальних служб США, було встановлено, що зловживання спиртними напоями таки залежить від професії. Найбільше, як виявилося, п’ють ті, хто виконує важку фізичну працю - це шахтарі та будівельники.

Дані, що лягли в основу дослідження, збиралися фахівцями в період з 2008-го по 2012 рік, однак підрахунки було проведено тільки зараз.

В рамках дослідження соціологи встановили певну межу “зловживання” алкоголем - це п’ять і більше порцій спиртного за раз протягом п'яти і більше днів на місяць. Одна порція алкоголю - це чотирнадцять грамів чистого спирту, які містяться в склянці пива, келиху вина або чарці міцного алкоголю.

Найбільше тих хто зловживає алкоголем, виявилося серед представників професій, які передбачають важку фізичну працю. Серед шахтарів показник зловживання склав сімнадцять з половиною відсотків, серед будівельників - шістнадцять з половиною.

На третьому місці списку опинилися професії, пов’язані з ресторанним та готельним бізнесом. І якщо у випадку зловживання алкоголем вони опинилися тільки на третьому місці, то у випадку з наркотиками - на першому. Так, співробітники готелів, ресторанів та інших розважальних установ частіше за інших вживають заборонені законом препарати. На цю сферу діяльності припадає дев’ятнадцять відсотків наркоманів з усіх представлених у рейтингу професій.

Високий показник наркоманії і серед менеджерів - вони, як і працівники ресторанної сфери, віддають перевагу забороненим препаратам. В цілому, більше дванадцяти відсотків менеджерів зловживають алкоголем, тоді як спиртним напоям віддає перевагу менше десяти відсотків представників професії.

Найменше алкоголіків виявилося серед представників сфери освіти та охорони здоров’я - менше п’яти відсотків людей цих професій зловживає спиртним.

А ось наркоманів найменше серед чиновників - тут цей показник становить трохи більше чотирьох відсотків.

Раніше в рамках іншого дослідження було з’ясовано, представники яких професій найбільше схильні до суїциду. Найчастіше звести рахунки з життям вирішують працівники служб порятунку та правоохоронних органів, тоді як найрідше - будівельники.

Джерело: http://www.runyweb.com/articles/life/work-and-education/these-jobs-make-you-drink-most-research-reve

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.