У США екранізують книгу "Зелені яйця з шинкою" Автор: lesya · Опубліковано: 05.05.2015 15:35 · Розділ: Кіно

Американські кінематографісти вже в недалекому майбутньому візьмуться за екранізацію книги популярного дитячого письменника Доктора Сьюзі під назвою «Зелені яйця і шинка» (Green Eggs and Ham).

Ідея екранізувати твір письменника, роботи якого не раз були перекладені мовою кіно, прийшла в голову американському відеосервісу Netflix. На даний час співробітники студії вже розпочали роботу над створенням серіалу за книгою.

Одним із продюсерів картини стане телеведуча Еллен Дедженерес, а адаптацією тексту займатиметься Джаред Стерн, в якого є неабиякий досвід у цій справі. Так, саме Джаред свого часу працював над створенням відомого мультфільму «Ральф».

Серіал налічуватиме тринадцять епізодів. Цікаво, про що говоритимуть герої кожної серії, якщо їм доведеться використовувати всього п’ятдесят слів?

Прем’єра серіалу запланована на 2018-ий - як очікують творці анімації, їм знадобиться три роки на створення оригінального мультсеріалу. За даними студії Netflix, «Зелені яйця і шинка» стане найдорожчим анімаційним серіалом, який коли-небудь створювався для телебачення.

Як уже зазначалося вище, за книгами Доктора Сьюзі (Теодора Гейзела) було знято не одну екранізацію. Для багатьох вони стали улюбленими кінофільмами. Серед найвідоміших - «Грінч - викрадач Різдва», «Кіт у капелюху», «Хортон» і «Лоракс».

Розповідь «Зелені яйця і шинка» була написана в 1960 році. Твір, як бачимо, досить старий, але до сьогодні американські педагоги рекомендують його для домашнього читання дітям. Сюжет віршованої розповіді обертається навколо головного героя Сема, який наполегливо пропонує всім, хто трапляється на його шляху, скуштувати яєчню незвичайного кольору.

До речі, історія появи оповіданння досить цікава. Подейкують, ніби написати твір Теодор Гейзел вирішив в результаті суперечки.

Якось, бесідуючи зі своїм приятелем, Теодор, уже досить відомий на той час письменник, заявив, що написати хорошу книгу, яка здобуде світову популярність, можна з використання всього п’ятдесяти слів. Зав’язалась суперечка, і письменник взявся за написання “Зелених яєць з шинкою”.

Незважаючи на дуже простий сюжет та одноманітність лексики (в оповіданні розповідається про хлопчика, який протягом цілого твору умовляє свого друга скуштувати екзотичну страву, і при цьому письменник дійсно використовує п’ятдесят слів), книга здобула неймовірну популярність. У 2001 році вона посіла четверте місце в світі за обсягами продажів серед книг, призначених для дитячої аудиторії.


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.