Помилка наркокур'єра: берлінські супермаркети замість бананів отримали партію кокаїну Автор: lesya · Опубліковано: 05.05.2015 12:09 · Розділ: Кримінал

Працівники одного берлінського супермаркету, отримавши чергову партію товару, отетеріли: замість стиглих жовтих бананів вони отримали чотириста кілограмів білого порошку, який при ретельнішому аналізі виявився кокаїном. Такий “сюрприз” чекав на співробітників одного з магазинів торговельної мережі Aldi.

Зрозумівши, що коїться щось неладне, співробітники одразу звернулися в правоохоронні органи. Після проведення експертизи з’ясувалося, що білий порошок, який прибув з Колумбії, - не що інше, як кокаїн.

Було проведено експертизу, яка підтвердила попередні припущення: в коробках таки був кокаїн.

Кокаїн приїхав у магазини в результаті помилки кур'єра (фото з сайту informing.ru)
Кокаїн приїхав у магазини в результаті помилки кур'єра (фото з сайту informing.ru)

Всього в ящиках з-під бананів було триста вісімдесят шість кілограмів кокаїну на загальну суму в двадцять мільйонів євро. Кокаїн було завезено в чотирнадцять супермаркетів Берліна. Правоохоронні припускають, що кокаїн потрапив в магазин в результаті помилки наркокур'єрів, які зберігали наркотики для контрабанди в ящиках з-під бананів.

Поки що правоохоронцям не вдалося дізнатися, хто саме відправив партію наркотиків, яку вже охрестили найбільшою в історії Берліна. Попередня партія, яка до цього часу вважалася найбільшою, складала всього сто сорок кілограмів. І теж була відправлена в супермаркети Aldi в минулому році.

До речі, схожі випадки трапляються доволі часто. Наприклад, трохи раніше партію кокаїну отримали французькі супермаркети. Сталася подія в передмісті Парижу. Один з місцевих магазинів, також очікуючи партію бананів, отримав чималеньку партію тяжкого наркотику - кокаїну.

Отримавши товар, працівники супермаркету взялися розкладати його на полицях. Та коли вони розпакували коробку, то замість бананів побачили всередині білий порошок. Вони одразу ж звернулися в правоохоронні органи.

Далі ймовірний наркотик відправили на експертизу, яка й виявила, що партія “псевдобананів” є звичайнісіньким кокаїном. Працівники поліції припустили, що кокаїн було доставлено з Колумбії.

Правда, французька партія “бананів” була набагато меншою, ніж берлінська. Всього в ящиках з-під бананів було виявлено вісімдесят кілограмів кокаїну, загальна вартість якого склала чотири мільйони євро (за цінами чорного ринку).

А на початку квітня цього року аналогічну партію "фруктів" було виявлено в Чехії: тут в ящиках з-під фруктів перевозили наркотики на суму в сорок тисяч євро.

Джерело: http://mignews.com/news/disasters/world/040415_115205_37384.html

Інші новини розділу