Яна Клочкова худне, бо так їй звеліла бабуся Автор: lesya · Опубліковано: 04.05.2015 16:21 · Розділ: Спорт

Проблемою зайвої ваги стурбована переважна більшість жінок, у яких вона, ця зайва вага, є. І лише одиниці по-спроавжньому люблять свої пишні форми. Більшість же пишнотілих дівчат, навіть якщо відверто не зізнаються у своєму прагненні, все ж потайки мріють стати стрункими і тендітними.

Українська спортсменка Яна Клочкова не стала винятком. Після народження сина та завершення спортивної кар’єри Яна почала стрімко набирати кілограми. Але перетворитися на дебелу тітку Клочковій не дає її бабуся: та завжди нагадує Яні, що за своєю фігурою потрібно увесь час стежити. Саме бабуся й спонукає Яну час від часу сідати на дієту.

В бесіді з журналістами Яна зізналася, що дуже любить солодке. А воно, як відомо, є чи не найлютішим ворогом жіночої стрункості.

Спортсменка розповіла, що її бабуся дуже добре виглядає як для свого віку. І вона постійно твердить дівчині, яка, було, почала активно набирати кілограми, а зараз їх активно втрачає, що таки треба сидіти на дієті і обмежувати себе в їжі.

Клочкова до слів бабусі прислухається, і за останні кілька місяців скинула близько п’яти кілограмів.

“Мені як спортсменці не дуже личить бути пишечкою. Мені дуже важко з харчуванням. Я дуже люблю печиво, цукерки. Я - ласун. Завдяки спорту змогла скинути трохи зайвого”, - пояснює Яна.

А не погладшати зірці українського плавання і справді важко. Тим більше, що її чотирирічний син Олександр вже вміє готувати пресмачний вишневий пиріг.

Трохи раніше Яна опублікувала в Мережі фотографії, на яких видно, як її син, стоячи на табуретці, тримає в руках міксер, щоб збити яйця для бісквіта.

Фотографію готового вишневого пирога Клочкова також поділилася з шанувальниками - ще б пак, не у кожної дами є такий помічник на кухні.

Син Яни Клочкової Олександр полюбляє помагати матусі на кухні (фото з сайту ivona.bigmir.net)
Син Яни Клочкової Олександр полюбляє помагати матусі на кухні (фото з сайту ivona.bigmir.net)


А трохи раніше Яна Клочкова заявила, що вже готова до нових взаємин з протилежною статтю. Ось лише вона й гадки не має, де знайти нормального чоловіка. Симпатії у неї були, але ось серйозних почуттів не виникало, каже Яна. Та й зі стосунками їй важко: вона людина публічна, тож як тільки закрутить якийсь роман, все одразу стає надбанням громадськості, і стосунки розриваються, так і не розпочавшись.

Ще Яна зізналася, що її головна мета - знайти хорошу людину і гарного батька для свого сина, в той час як про вдале заміжжя вона поки що не думає.

Джерело: http://tv.ua/news/yana-klochkova-khudeet-po-veleniyu-babushki-video-74918/

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.