Дослідники з'ясували, які стереотипи панують в Інтернеті Автор: lesya · Опубліковано: 01.05.2015 18:17 · Розділ: Суспільство

Недавно дослідникам вдалося вкотре довести, що стереотипи таки правлять світом. Таких висновків вдалося дійти в результаті аналізу пошукових запитів в Інтернеті.

І ось дослідники вирішили проаналізувати найбільш поширені англомовні запити про різні країни.

1.Північна Америка. Переважна більшість користувачів, цікавлячись Сполученими Штатами, запитує про вартість патентів. Виходить, що так звана американська мрія жива й до сьогодні. А ось якщо мова йде про Канаду, то тут чомусь більшість цікавиться вартістю паспорта в цій країні.

Про Кубу переважна більшість запитів пов’язана із сигарами, а в Мексиці - з абдомінопластикою.

2. Південна Америка. Тих, хто шукає якісь дані про країни Південної Америки, цікавляться практично всім - від вартості пива та панам до вартості повій.

У Бразилії цікавляться повіями - вони тут дешеві (Фото з сайту surfingbird.ru)
У Бразилії цікавляться повіями - вони тут дешеві (Фото з сайту surfingbird.ru)


3. Запити, які стосуються Європи, пов’язані в основному з вартістю круасанів, особливостями проведення весільних церемонії в Греції та на Кіпрі; вартістю авто BMW у Німеччині та ціною оренди яхти в Монако.
Ще користувачі цікавляться пивом у Чехії, годинниками у Швейцарії та смертю в Ірландії.

Греція цікава своїми розкішними весіллями (фото з сайту vsitury.com.ua)
Греція цікава своїми розкішними весіллями (фото з сайту vsitury.com.ua)

4. Запити, пов’язані з Австралією, здивували дослідників. Замість очікуваних кенгуру та коал, користувачі Інтернету найчастіше цікавляться в Австралії медичними послугами, а зокрема ЕКЗ.

5. Пошукові запити користувачів про Африку виявилися також досить неочікуваних. Окрім легко пояснюваних питань стосовно вартості катання на верблюдах в Марокко та Єгипті, сафарі в Танзанії і Ботсвані або ціни на газ і нафту в Лівії та Алжирі, такі запити, як весілля в Нігерії та ноутбуки в Гані викликають неабиякий подив.

Багатьох цікавить весілля в Нігерії (фото з сайту diana-indigo.livejournal.com)
Багатьох цікавить весілля в Нігерії (фото з сайту diana-indigo.livejournal.com)


6. Країни Азії теж трохи здивували упорядників рейтингу: якщо вартість електроніки в Китаї та повій в Таїланді й не здивує нікого, то ось кавуни в Японії - це щось дуже оригінальненьке. Та й у Саудівській Аравії цікавляться не нафтою, а верблюдами.

А в Японії кавуни квадратні (фото з сайту diana-indigo.livejournal.com)
А в Японії кавуни квадратні (фото з сайту diana-indigo.livejournal.com)

Ось лише упорядники списку не уточнюють, запити яких користувачів аналізувалися. Відомо лише, що вони англомовні, та з яких країн які саме запити надходили, нез’ясовано.

Джерело: http://tech.obozrevatel.com/news/62845-poiskovyie-zaprosyi-v-google-podtverdili-stereotipyi-o-natsiy

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.