Google отримала патент на клавіатуру без кнопки "пробіл" Автор: lesya · Опубліковано: 01.05.2015 17:47 · Розділ: Нові технології

Сьогодні на ринку представлені клавіатури різних виробників. Вони відрізняються за якістю та дизайном, матеріалом виконання, системою зв’язку з комп’ютером, рівнем ергономічності. Та все ж усі клавіатури мають більш менш однакове розташування кнопок, за винятком хіба що клавіатури для ноутбуків, яка представлено в “скороченому” варіанті.

Однак скоро компанія Google випустить клавіатуру, якої ще раніше ніхто не випускав: компанія отримала патент на виробництво клавіатури, в якій не буде звичної клавіші "пробіл".

Замість пробілу на клавіатурі будуть допоміжні клавіші, що використовуватимуться для швидкого набору тексту.

Рішення створити клавіатуру без пробілу компанія прийняла тому, що ця кнопка займає надто багато простору. А це питання особливо актуальне при виготовленні компактних клавіатур.

На місці колишнього пробілу компанія Google розмістить тачпад. Він виконуватиме набагато більше функцій: це і функція пробілу, коли користувач набиратиме текст, і мишки, яку він замінить. А ще тачпад розпізнаватиме жести.

Втім, сподіватися на те, що клавіатура з’явиться вже в наступному місяці, не приходиться: технологія потребує допрацювання і удосконалення, а також більш масштабного тестування. Та все ж анонс є доволі багатообіцяючим.

Інша технологічна новинка представлена компанією Microsoft. Розробник програмного забезпечення для персональних комп’ютерів представив програму, яка зможе оцінити вік людини по фотографії.

Тож тепер для того, щоб дізнатися, на скільки років ви виглядаєте, достатньо завантажити свою фотографію в додаток, а система, провівши низку підрахунків, видасть передбачуваний вік людини. А також її стать.

Сервіс від Microsoft вже запущений, і він отримав назву how-old.net. Як уже зазначалося вище, сервіс здатен визначати вік людини за фотографіями.

Правда, система далека від досконалості. Вона часто робить помилки, а також змінює результати разом зі зміною виразу обличчя користувачів.

А ще вона часом намагається визначити вік нелюдиноподібних істот.

Випробувати, як працює сервіс, можна на сайті http://how-old.net/#.

Ось як працює сервіс
Ось як працює сервіс

Розробники сервісу розповіли, що спершу він замислювався як невеликий тест. Посилання на нього розіслали п’ятдесятьом користувачам. Та за якісь лічені години відвідуваність сайту зросла в рази - тридцять п’ять тисяч користувачів вирішило спробувати, як працює сервіс, при цьому двадцять дев’ять тисяч - то мешканці Туреччини.

"Ми були шоковані, - зізналися два члени групи машинного навчання Microsoft. - Ми й не чекали, що стільки людей захочуть скористатися сервісом".

Джерело: http://gigamir.net/techno/news/pub1714123

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.