Французьких стюардес визнано найкращими в світі Автор: lesya · Опубліковано: 30.04.2015 08:27 · Розділ: Життя

Якщо, раптом, вам заманулося подивитися на красивих дівчат у формі, сідайте на французький літак і відправляйтеся в подорож: в результаті недавнього опитування виявилося, що літаки французьких авіаліній обслуговуються найкрасивішиими в світі стюардесами.

Відповідний рейтинг складався співробітниками сайту BS Aeronautics, присвяченого авіації. Провівши опитування, вони назвали компанії з найкращими в цілому світі борт-провідницями.

Виявилося, що найпривабливіші дівчата обслуговують літаки компанії Air France, французького авіаперевізника. На другому місці опинилися стюардеси-азіатки із Singapore Airlines. А замикають трійку лідерів бортпровідниці з російського “Аерофлоту”.

До речі, згідно з результатами рейтингу, в більшості випадків найкрасивіші дівчата працюють саме в авіакомпаніях з Азії, обслуговуючи небесний простір Сінгапуру, Індії, Гонконгу, Малайзії і Таїланду.

Детальніше рейтинг компаній з найкрасивішими бортпровідницями виглядає наступним чином: на першому місці, як уже зазначалося, розташувалися дівчата Air France, французького авіаперевізника. За ними йдуть співробітниці сінгапурської компанії Singapore Airlines, а на третьому місці опинилися росіянки з “Аерофлоту”.

Четверта сходинка дісталася бортпровідницям індійської компанії Kingfisher Airlines. На п’ятій сходинці - дівчата з Гонконгу, з компанії Cathay Pacific. Шосте місце у представниць дубайського авіаперевізника Emirates, а сьоме - в стюардес з Air Asia, Малайзія.

Восьма сходинка дісталася німкеням, співробітницям Lufthansa, дев’ятими стали гарячі дівчата (чи, може, хлопці?) з Таїланду, з компанії Thai Airways International, а замикає десяток найкращих бортпровідниць американська компанія Virgin Atlantic.

На рейтинг повпливали не лише зовнішні дані дівчат, але і їхні уніформи, адже відомо, що кожна компанія пропонує своїм співробітникам свою уніформу.

У співробітниць Air France форма й справді розкішна і водночас стримана. Працював над її створенням сам Крістіан Лакруа, тому не дивно, що французькі стюардеси зі своєю вишуканістю та шармом опинилися на першому місці.

Над створенням форми працював сам Лакруа (фото з сайту http://alyssa.pl.ua/post223494967)
Над створенням форми працював сам Лакруа (фото з сайту http://alyssa.pl.ua/post223494967)


Однак далеко не всі авіалінії наряджають своїх бортпровідниць у суворі наряди. Приміром, у Таїланді та Сингапурі дівчат одягають у вбрання з фольклорними мотивами, досить яскраве і оригінальне, слід сказати.

Фото з http://alyssa.pl.ua/post223494967
Фото з http://alyssa.pl.ua/post223494967


Фото з http://alyssa.pl.ua/post223494967
Фото з http://alyssa.pl.ua/post223494967


А одна із компаній США взагалі в якості форми для стюардес вибрала короткі шорти та відкриті майки.

Фото з сайту http://alyssa.pl.ua/post223494967
Фото з сайту http://alyssa.pl.ua/post223494967


Джерело: http://samaratoday.ru/news/230124

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.